Systemy sprzedaży

PC-Market - dobry program dla sklepu

Podczas wyboru programu dla sklepu, ważne są opinie o danym systemie. Spośród 24 000 klientów PC-Market przedstawiamy wybrane opinie o programie PC-Market zarówno kadry zarządzającej, jak i personelu obsługującego klienta w sklepie:

Do prowadzenia działalności używam programu PC-Market, wraz z Konsolą Kupca, która pozwala zarządzać sklepami centralnie. Do tego rozwiązania namówił mnie sam Spar. PC-Market to m. in. sporo analiz, zarządzanie centrale promocjami
Maciej Antoniuk, franczyzobiorca Spar
Zobacz pełny artykuł w serwisie dlahandlu.pl oraz w magazynie Poradnik Handlowca 01/2017

Sieć sklepów „Delikatesy Sezam” to obecnie 8 osiedlowych sklepów własnych samoobsługowych. Sklepy działają na terenie województw podkarpackiego - 7 oraz śląskiego - 1 sklep. Całkowita powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 1200 m2.  Aktualnie w sieci zatrudnionych jest około 70 osób. 
Dzięki oprogramowaniu PC-Market, który w ostatnim czasie został zainstalowany w jednym ze sklepów sieci w Miączynie k/ Zamościa, zautomatyzowany został proces obsługi zaplecza magazynowego
Zobacz pełny artykuł w serwisie dlahandlu.pl oraz portalspozywczy.pl

"Lawinia" to kolejny sklep, który zarządzanie sprzedażą oparł na sprawdzonym rozwiązaniu PC-Market oraz kasie fiskalnej Novitus Next.
Lawinia to sklep stacjonarny, który w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów AGD dla domu. Zarządzanie sklepem i magazynem prowadzone jest z poziomu programu PC-Market. Dzięki PC-Market łatwa stała się kontrola stanu towarów w sklepie i magazynie, ustalanie cen sprzedaży oraz tworzenie promocji na wybrane towary oraz grupy asortymentowe. Sprzedaż fiskalna prowadzona jest na kasie Novitus Next.
Zobacz pełny artykuł

"Wspólnie z firmą Insoft rozwijamy zintegrowany system informatyczny, szczególnie w zakresie dwóch modułów: PC-Raporty i PC-Cenniki, dzięki którym będzie mogli wspierać sklepy w zakresie podejmowanych decyzji handlowych, przede wszystkim w obszarze zakupowym".
Marcin Bańka, Prezes Zarządu PGŻ Kupiec
Zobacz pełny artykuł

Jako właściciel składu budowlanego, szukałem prostego programu, w którym bez szybko wystawię WZ, fakturę do niego lub paragon fiskalny, a także dzięki któremu będę mógł sprawdzić aktualny stan towarów. Firma, z którą współpracowałem pod kątem zakupów sprzętu komputerowego doradziła mi, że najlepszym rozwiązaniem na moją kieszeń będzie program PC-Market. Przy niewielkim nakładzie finansowym i systemie opartym na PC-Market oraz drukarce fiskalnej. Prosta obsługa, bezawaryjne działanie, łatwa kontrola stanów magazynowych, tak w skrócie oceniam PC-Market.
Piotr, właściciel składu budowlanego w Legnicy
23.09.2014

Szukając programu dla sklepu najważniejsze dla nas były dwa aspekty: program, który jest sprawdzony na rynku, a także jego bogata funkcjonalność. Zdecydowaliśmy się na program PC-Market, który na rynku jest już od ponad 20 lat. To za pomocą PC-Market zoptymalizowany został czas pracy personelu sklepu. Obsługa elektronicznych dokumentów, automatyczny wydruk etykiet, tworzenie gazetek promocyjnych za pomocą mechanizmu harmonogramu zmian cen to tylko podstawowe funkcjonalności, dzięki którym efektywność naszych pracowników dała wymierny skutek. Dodatkowym plusem programu, podczas procesu decyzji, okazała się współpraca PC-Market z urządzeniami wspierającymi pracę sklepu: m.in. drukarką etykiet, inwentaryzatorem, wagą metkującą, a przede wszystkim z kasami fiskalnymi, bez których sprzedaż nie byłaby możliwa. Program pracuje w naszym sklepie już ponad 6 lat i nasza opinia o PC-Market jest jak najbardziej pozytywna
Właściciele sklepu spożywczo-przemysłowego w Lublinie.
13.04.2013

Chcesz wyrazić opinie o programie PC-Market? Napisz do nas market@insoft.com.pl