Systemy sprzedaży


Systemy CRM
Systemy Sprzedaży
Systemy Biletowe
Strona główna
O firmie
Referencje
Prasa o nas
English version
Kontakt
Strefa dla PartnerówWdzięczne kasy
Większość podatników muszących rejestrować obroty traktuje kasy fiskalne jak zło konieczne. Ale z powodzeniem można je też zaprząc do pracy w sklepie.

Jeżeli kasę postawi się nie tylko po to, aby spełnić ustawowy obowiązek, ale podłączy ją do systemu informatycznego w sklepie, to po kilku tygodniach z pewnością zarobi na siebie. Właścicielowi zaoszczędzi czas i usprawni jego pracę, dostarczając szybko dodatkowych informacji o sprzedaży, np. na temat „chodliwości” danego towaru lub jego braku w obrocie od wielu dni, ogólnych danych o rozliczeniu sprzedaży, itp. Czas i wiedzę da się przeliczyć na pieniądze (...)
Agnieszka Suchodolska, Product Manager w firmie Jantar zwraca uwagę na to, że ustawicznie zwiększa się zainteresowanie budową małych systemów informatycznych z wykorzystaniem drukarek fiskalnych. W ten sposób uzyskuje się kontrolę nad gospodarką magazynową i stanem zapasów.


Taki system umożliwia kontynuowanie sprzedaży nawet wtedy, gdy nastąpi awaria oprogramowania lub sprzętu, na którym jest ono zainstalowane. Systemy powstają nawet w małych sklepach, wyposażonych w dwie-trzy kasy, także w rozproszonych sklepach jednego właściciela. - Budowa systemu zależy od programu, jaki wykorzystuje komputer lub serwer – mówi Agnieszka Suchodolska. - W ponad 90 procentach programy nie są kompatybilne z dostarczanymi kasami fiskalnymi, trzeba więc zakupić do nich specjalne oprogramowanie. Jantar, który jest dystrybutorem drukarek Torell/Duo, oferuje dla sklepów spożywczych program PC-Market firmy Insoft, a dla sklepów z artykułami przemysłowymi – WinShop.
Usługa Jantaru polega na możliwości dostosowania tych programów do indywidualnych potrzeb sklepu, czyli napisania dodatkowych aplikacji, tj. małych programów, zaspokajających potrzeby sklepu lub rozwiązujących problemy, jakich nie przewidział program „masters”.

Piotr Stefaniak
Luty 2006, Detal Dzisiaj

Więcej informacji...

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, Market@insoft.com.pl