Systemy sprzedażySystemy CRM
Systemy Sprzedaży
Systemy Biletowe
Strona główna
O firmie
Referencje
Prasa o nas
English version
Kontakt
Strefa dla Partnerów

Ponad 3000 sklepów używa programu PC-Market


Coraz więcej właścicieli nawet małych sklepów dostrzega, jak ważną rolę w zdobywaniu lojalnych klientów odgrywają profesjonalne procedury ich obsługi. W nowoczesnej placówce handlowej nie ma miejsca na oznaczanie ceny towaru długopisem czy szukanie jej przez kasjerkę w trakcie obsługi klienta. Jedyną drogą prowadzącą do wyeliminowania takich zachowań jest kompleksowy system komputerowy, wspomagający i monitorujący przepływ towarów(...)
Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście firm. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Small Business, Subiekt, Merkury, Sklep 2000, Magnat, KC-Market itp. Jednym z ciekawszych jest program PC-Market firmy Insoft z Krakowa. Przeznaczony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go już ponad 3000 placówek handlowych. Przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogaty moduł analiz i raportów.

Program obsługuje większość dostępnych na rynku kas, drukarek fiskalnych, a także wszelki sprzęt, jaki można spotkać w placówkach handlowych (wagi etykietujące, weryfikatory cen, kolektory danych, drukarki kodów kreskowych). Wraz z modułem centralnym, Konsolą Kupca, umożliwia sprawne zarządzanie siecią sklepów. Istotna jest zastosowana w PC-Market technologia bazy danych typu klient/serwer, oparta na serwerze SQL. Dzięki niej uzyskano: wysoką stabilność i bezpieczeństwo danych, możliwość pracy na wielu stanowiskach bez utraty płynności obsługi oraz możliwość doboru serwera do własnych potrzeb i kieszeni.
Dorota Talik, dyrektor działu handlu i logistyki w firmie Jantar.


Sierpień 2005, Wiadomości Handlowe
Więcej informacji...

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, Market@insoft.com.pl