Systemy sprzedaży

PC-Market i samoobsługa w Delikatesach Deli

Deli Delikatesy to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów z ponad 20 letnią tradycją na rynku. Jako kolejny etap unowocześnienia placówki handlowej firma postawiła na obsługę klientów za pomocą kas samoobsługowych wspieranych przez program PC-Market.
Wybór takiego rozwiązania komentuje jeden z przedstawicieli firmy Deli Delikatesy: "Instalacja kas samoobsługowych pozwala nam na efektywną obsługę klientów płacących kartą. Z naszej analizy wynika, że płatności bezgotówkowe stanowią u nas sporą część transakcji dlatego zdecydowaliśmy się na taką konfigurację kas.  Urządzenia samoobsługowe są również dla nas odpowiedzią na pojawiające się problemy na rynku pracy"

Źródło: www.jantar.pl

Jak wygląda w praktyce samoobsługa kasy?

Klient, podchodząc do kasy, umieszcza towar na platformie urządzenia, a następnie skanuje (bądź waży - w przypadku np. owoców) poszczególne towary. Po zeskanowaniu ostatniego towaru, klient dokonuje wyboru rodzaju płatności oraz zapłaty za zakupy w wybranej przez siebie formie (gotówka, karta płatnicza lub bony).
P
rzejrzysty i prosty w obsłudze interfejs programu PC-POS, w połączeniu z komunikatami głosowymi, pozwala samemu klientowi w sprawny i szybki sposób przejść proces podsumowania i zapłaty za zakupy.

Za zarządzanie sklepem (towarami, dostawami itd.) oraz systemem sprzedaży w sklepie odpowiedzialny jest PC-Market, oprogramowanie dla sklepów, sieci sklepów oraz supermarketów. PC-Market to także kontrola sprzedaży i stanu rozliczeń oraz ponad 50 różnych raportów, które umożliwiają szczegółową analizę stanu sklepu. Program obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o programie PC-Market.

Chcesz więcej informacji o programie PC-Market lub kasach samoobsługowych?
Napisz do nas: market@insoft.com.pl, lub zadzwoń: +48 12 415 23 72.

Źródło:
hurtidetal.pl
handelextra.pl
retail360.pl
wiadomoscihandlowe.pl
jantar.pl