Systemy sprzedaży

Zmiana stawek VAT w PC-Market

W związku z planowaną kolejną zmianą stawek VAT od 1 lutego 2022, która ma objąć wybrane towary o stawce 5% i potrwać do 31 lipca 2022, przypominamy, iż w programie PC-Market dostępne są mechanizmy, za pomocą których można zaplanować dwukierunkową operację zmiany stawek VAT w sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym oraz dodatkową dokumentacją, która krok po kroku opisuje, jak w programie PC-Market oraz Konsola Kupca dokonać zmiany stawek VAT.

Zobacz więcej
PC-Market - współpraca ze sklepem www

PC-Market, oprócz tradycyjnych funkcji magazynowych wspiera również sprzedaż przez internet. Dzięki integracji ze sklepami internetowymi możliwe jest zarządzanie sprzedażą w sklepie internetowym z poziomu programu magazynowego, od momentu wysłania towaru do sklepu internetowego do wystawienia faktury za zrealizowane zamówienie. Zapoznaj się z naszym rozwiązaniem dla e-commerce i przenieś swój sklep również do sieci. Zobacz, jak w łatwy sposób można założyć sklep internetowy z poziomu programu PC-Market.

Zobacz więcej
Nowa wersja PC-Market 7.6 - hurtownia danych CEIDG

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.6.126.216. Program został dostosowany do nowej wersji Hurtowni danych CEIDG - narzędzia pozwalającego zweryfikować dane kontrahenta. Od 1.01.2022 r. wymagane jest posiadanie własnego tokena, za pomocą którego będzie można pobierać dane kontrahenta z baz CEIDG. Zmiany dostępne w najnowszych wersjach aplikacji: PC-Market 7.6 .126.213 oraz PC-POS min. 7.6.62.191. Zapoznaj się ze wszystkimi zmianami w aplikacji PC-Market oraz Konsola Kupca

Zobacz więcej