Systemy sprzedaży

PC-Market - sprawdzone rozwiązanie dla piekarni i cukierni

Prowadzisz piekarnię, cukiernię, kawiarnię lub sieć takich lokali?
Chcesz zwiększyć jakość obsługi i podnieść prestiż swoich punktów?

Niepokoją Cię rosnące koszty prowadzenia takich punktów, duża konkurencja, ale także starty związane ze złym planowaniem produkcji?

Jako producent programów dla takich placówek, rozumiemy co jest największym wyzwaniem, aby uzyskać rentowność Twojego sklepu.
Dlatego posiadamy rozwiązania, które niezawodnie działają zarówno w sieciach piekarni i cukierni jak i pojedynczych punktach!Nie mogłeś nas odwiedzić na Targach? Nic straconego, napisz do nas, aby poznać nasze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

O wydarzeniu SweetTargi

Targi Cukiernicze, Piekarskie i Lodziarskie SweetTARGi to największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 6 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Kilkuset wystawców prezentuje maszyny, komponenty i wyroby gotowe, prowadząc ponadto specjalistyczne szkolenia, warsztaty i pokazy innowacji z branży. Targi są dla producentów i rzemieślników unikalną okazją do wymiany doświadczeń, rozwoju technologii produkcji i pozyskania nowych rozwiązań do parku maszynowego. Impreza od lat utrzymuje wysoki poziom merytoryczny – co potwierdzają Uczestnicy, zapraszając do współpracy mistrzów cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa, a także szkoły zawodowe kształcące adeptów branży.
Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i są wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata.


File Attachment Icon
zaproszenie.jpg