Systemy sprzedaży

Spotkajmy się na Retail Show

XI Targi Wyposażenia sklepów RetailShowNie udało Ci się z nami spotkać na Targach? Nic straconego, napisz do nas, aby poznać nasze rozwiązanie dla Twojego sklepu!

Na Targach zaprezentowaliśmy
- PC-Market - program do zarządzania sklepem
- PC-POS i Mini-Market - aplikacje sprzedażowe
- Konsola Kupca - narzędzie do zarządzania siecią sklepów
- PC-Cenniki / PC-Raporty - aplikacje webowe wspierające Konsolę Kupca
- PC-Loyalty wraz z aplikacją dla klientów - do zarządzania systemem lojalnościowym
- Mobilny Magazynier - niezbędna aplikacja mobilna dla magazyniera
- mPOS - aplikacja sprzedażowa na tablety z systemem android

O Targach RetailShow

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa, 11-ta edycja, odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2022 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI w hali nr 1.
Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.
Na targach po raz kolejny, co jest już wyróżnikiem tych targów, zbudowany będzie Modelowy Sklep - The Perfect Store, w którym można poznać trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia oraz wyposażenie dla handlu.
Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept - oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

Masz pytania dotyczące Targów? Napisz do nas na market@insoft.com.plFile Attachment Icon
zaproszenie.jpg