Systemy sprzedaży

Oprogramowanie dla gastronomii

Posiadasz restaurację, fast-food lub małą gastronomię? PC-Gastronom to rozwiązanie, które w prosty sposób pozwala profesjonalnie zarządzać gastronomią.

Posiadasz sieć lokali gastronomicznych? Nasze oprogramowanie zarządza ponad 400 instalacjami sieciowymi. PC-Gastronom oferuje różnorodne modele zarządzania siecią lokali gastronomicznych, które pozwalają dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów.

Chcesz widzieć, co robią Twoi kelnerzy? W czasie rzeczywistym sprawdzisz transakcje kelnera, jakie ma obroty, ilu obsłużył klientów, ile powinien mieć gotówki.

Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność obsługi? Bieżąca aktualizacja rachunków na Ekranie Kuchennym pozwoli szybko reagować kucharzom na otrzymane zlecenia, a kelner dowie się o gotowym zamówieniu.

PC-GastronomPC-Gastronom to system samodzielnej kasy lub kasowo-magazynowy. Prosty interfejs umożliwia łatwe definiowanie receptur oraz zestawów. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków jednocześnie, ich dzielenia, łączenia itd. Umożliwia definiowanie wyglądu sali, ustawienia stolików. Obsługa magazynu pozwala na zamawianie surowców wg prognozowanych potrzeb. Więcej o programie PC-Gastronom - kliknij tutaj

BonownikBonownik to program przeznaczony na urządzenia z platformą Android. Za jego pomocą, kelner może skierować do realizacji zamówienie klienta, od razu przy stoliku. Serwer kuchenny przydzieli to zamówienie do kuchni lub baru, dzięki czemu skróci czas oczekiwania klienta. Za jego pomocą kelner dowie się, że kuchnia/bar przygotowali już zamówienie i może je już odebrać. Więcej o aplikacji Bonownik - kliknij tutaj

DemoPobierz wersję demo i sprawdź, dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie dla CiebieWięcej informacji o rozwiązaniu dla branży gastronomicznej można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl, tel. +48 12 415-23-72.