Systemy sprzedaży


17gru
Nowe technologie Insoft w obsłudze sklepu i klienta

Branża Retail to ciągle pojawiające się nowe technologie oraz rozwiązania, których zadaniem jest zautomatyzowanie zarówno obsługi sklepu, ale także przyciągnięcia i zatrzymania klienta w swoim sklepie. Insoft, jako wiodący producent oprogramowania dla sklepów, wychodząc na przeciw właścicielom sklepów, w swojej ofercie przygotowała rozwiązania wspierające pracę placówek handlowych: Mobilny Magazynier - aplikację na system Android, a także pracujący już z powodzeniem w wielu sklepach system lojalnościowy - PC-Loyalty.

Zobacz więcej
17gru
PC-Market i samoobsługa w Delikatesach Deli

Miło nam poinformować, że kolejna sieć sklepów spożywczych wybrała oprogramowanie Insoft do zarzadzania placówkami handlowymi. W ramach dynamicznego rozwoju "Deli Delikatesy" postawiły równiez na nowoczesne rozwiąznaie obsługi sprzedaży - kasy samoobsługowe, które współpracują z programem PC-Market. Wdrożenia dokonał wieloletni Partner firmy Insoft - firma Jantar.

Zobacz więcej
31sie
PC-Market w sieci franczyzowej "Delikatesy Sezam"

Sieć "Delikatesy Sezam", należąca do grupy PSH "Nasz Sklep", to kolejna sieć franczyzowa, która, jako swój program magazynowy wybrała sprawdzone rozwiązanie - PC-Market. Program PC-Market to rozwiązanie do zarządzania placówkami handlowymi. Zautmoatyzowanie procesu zamówień, wydruk etykiet, remanentu oraz obsługa elektronicznych dokumentów to tylko niektóre funkcjonalności programu, które umożliwiają efektywniejsze wykorzystanie czasu personleu sklepowego i wykorzystywane w sieci "Sezam"

Zobacz więcej
5sty
PC-Market - dobry wybór

Podczas wyboru programu dla sklepu, ważne są opinie o danym systemie. Spośród 24 000 klientów PC-Market przedstawiamy wybrane opinie o programie PC-Market zarówno kadry zarządzającej, jak i personelu obsługującego klienta w sklepie.

Zobacz więcej
21paź
PC-Market współpracuje z kasą Novitus Next

PC-Market, jako system zarządzania sklepem, współpracuje z szeroką gamą urządzeń fiskalnych oraz urządzeń wspomagających pracę obsługi placówki handlowej. Najnowsza produkcja firmy Novitus - kasa fiskalna "Next", również została obsłużona w programie PC-Market, skąd można zarządzać towarami oraz cenami sprzedaży na kasie oraz pobierać dane o sprzedaży

Zobacz więcej
31mar
Insoft sponsorem konferencji TEDx Warsaw

W tym roku Insoft, w ramach Grupy Kapitałowej Comp SA, był sponsorem warszawskiej konferencji TEDx...

Zobacz więcej
15mar
Insoft na Targach EuroGastro 2016 w Warszawie

Była to kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych "EuroGastro", podczas których Insoft zaprezentował dedykowane rozwiązania dla branży gastronomicznej. Podczas targów, na stoisku Insoft, zaprezentowana została najnowsza wersja programu PC-Gastronom wraz z aplikacjami wspierającymi sprzedaż. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska D55 i zapoznanie się z naszą ofertą.

Zobacz więcej
10mar
Dwa moduły PC-Market w cenie jednego

Zmiana cen dotyczy modułów dodatkowych programu PC-Market: KKStandard oraz KKSpec. Dotychczas przy zakupie modułu projektowania etykiet oraz obsługi drukarek kodów kreskowych koszt wynosił 700 zł. W cenie promocyjnej koszt obu tych modułów wynosi 350 zł netto. Poznaj szczcegółowe warunki specjalnej oferty cenowej.

Zobacz więcej
8lut
Insoft na Targach Gastronomicznych w Gdańsku

W dniach 3-4 lutego 2016 roku Insoft uczestniczył w VI Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii "Food-to-Go", które odbyły się w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym, przy ul. Żaglowej 11. Podczas targów na stoisku B8 prezentowaliśmy dla Państwa oprogramowanie dla branży gastronomicznej - PC-Gastronom. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz więcej
27lis
V Konferencja Partnerów Insoft [Film]

Tradycyjnie już drugiego dnia targów Retail Show w Warszawie odbyła się Konferencja Partnerów Insoft. Tym razem tematem przewodnim Konferencji było przedstawienie dedykowanych rozwiązań opartych na oprogramowaniu Insoft. Prezentacji koncepcji, wdrożenia oraz efektu końcowego rozwiązania dokonywali Partnerzy Insoft. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami programów z rodziny PC-Market oraz PC-POS zaprezentowanymi podczas Konferencji

Zobacz więcej
23lis
Insoft na Targach Retail Show 2015

Jak co roku firma Insoft brała udział w Retail Show - Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu. Na stoisku Insoft miała miejsce przedpremiera najnowszej wersji oprogramowania PC-Market, której dystrybucja nastąpi na przełomie roku 2015/2016. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także aplikacja sprzedażowa mPOS na urządzenia mobilne z systemem Android

Zobacz więcej
9lis
Insoft na Targach Horeca/Gastrofood w Krakowie

Była to kolejna edycja targów, na których przedstawiona została oferta Insoft dla branży gastronomicznej. Podczas 23. Targów Horeca na stoisku B-31 zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także dodatkowe aplikacje wspierające pracę lokali gastronomiczncyh.

Zobacz więcej
19cze
Insoft na Retail Connect 2015

W dniach 17-18 czerwca 2015 roku Insoft wziął udział w wydarzeniu Retail Connect 2015 w Warszawie. Na stoisku D6 zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania dla sklepów PC-Market - oraz nowość w ofercie Insoft - mPOS - aplikacja na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, umożliwiającą prostą i szybką obsługę sprzedaży.

Zobacz więcej
15cze
PC-Market gotowy na zmiany VAT od 1 lipca 2015

Z dniem 1 lipca 2015 wchodzi w życie nowelizacja przepisów dotyczących podatku VAT. Zmianie podlega m. in. mechanizm "odwrotnego obciążenia", który funkcjonuje już od dłuższego czasu, a sama zmiana polega na poszerzeniu katalogu produktów objętego odwrotnym obciążeniem. Mechanizm odwrotnego obciążenia obsłużony jest w programie PC-Market od wersji 7.3.117.227.

Zobacz więcej
8cze
PC-POS 7 - obsługa kart płatniczych i CashBack - film prezentacyjny

Zachęcamy do zapoznania się z modułami dodatkowymi PC-POS 7, które zapewniają obsługę kart płatniczych oraz usługi CashBack i DCC. Program PC-POS obsługuje następujące serwisy kart płatniczych: Elavon, eService, First Data - Polcard, Polskie ePłatności oraz PayTel

Zobacz więcej
30mar
Insoft na Targach EuroGastro 2015

W dniach 25-27 marca 2015 Insoft uczestniczył w XIX edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych "EuroGastro" w Warszawie. Zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom wraz z modułami wspierającymi pracę lokali gastronomicznych oraz aplikacja mPOS na urządzenia mobilne do obsługi prostej sprzedaży detalicznej.

Zobacz więcej
6lut
Insoft na Targach Food-to-Go 2015 w Gdańsku

W dniach 4-5 lutego 2015 firma Insoft brała udział w V edycji Targów Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii "Food-to-Go" w Gdańsku. Zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania PC-Gastronom wraz z modułami wspierającymi pracę lokali gastronomicznych.

Zobacz więcej
19sty
PC-Market w sieci sklepów "Sklep Polski"

Wraz z rozwojem sieci sklepów "Sklep Polski", która zawiera już ponad 300 sklepów, wciąż rośnie liczba franczyzobiorców tzw. "twardych", którzy ściśle współpracują z siecią pod kątem zakupowym. Cały system wspiera program PC-Market, który obsługiwany centralnie, pozwala efektywnie zarządzać zakupami na poszczególnych sklepach.

Zobacz więcej
2gru
PC-Market - film prezentujący oprogramowanie dla sklepów

PC-Market 7 - program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów. Na krótkim filmie przedstawiamy podstawowe cechy programu do zarządzania sprzedażą detaliczną, typowe zastosowania w placówkach handlowych i korzyści płynące z jego używania.

Zobacz więcej
15lis
Konkurs "Odśwież Swój Sklep" rozstrzygnięty - PC-Market dla sklepu "Puchatek"

Na początku listopada 2014 wyłoniono zwycięzcę V edycji konkursu "Odśwież Swój Sklep". Została nim właścicielka sklepu osiedlowego "Puchatek" w Krakowie - nagrodzona licencją oprogramowania do zarządzania sprzedażą - PC-Market.

Zobacz więcej
13lis
Insoft na Targach Retail Show 2014 - nowości w oprogramowaniu dla handlu detalicznego

To już kolejne Targi Retail Show w Warszawie, w których udział wzięła firma Insoft. Tym razem zaprezentowane zostały najnowsze wersje oprogramowań PC-Market, PC-POS, Mini-Market, PC-Petrol, Konsola Kupca i PC-Loyalty. Przedstawione zostało także nowe oprogramowanie w rodzinie produktów Insoft - mPOS.

Zobacz więcej
6lis
Insoft na Targach Horeca 2014 - nowości w PC-Gastronom i mPOS

W dniach 5-7 listopada 2014 r. na Targach Horeca w Krakowie firma Insoft po raz kolejny przedstawiła swoją ofertę produktową. Przedstawiona została najnowsza wersja oprogramowania dla gastronomii - PC-Gastronom, a także nowość - mPOS - oprogramowanie dla systemu operacyjnego Android przeznaczone dla sprzedawców w sklepie, które pozwala na zdalną sprzedaż bezpośrednio przy kliencie.

Zobacz więcej
23paź
PC-Market w Polskiej Grupie Zakupowej "Kupiec"

Działająca od początku 2013 roku Polska Grupa Zakupowa "Kupiec" to 126 placówek handlowych zlokalizowanych na terenie pięciu województw. W chwili obecnej działania firmy koncentrują się na budowie wspólnego systemu informatycznego opartego o oprogramowanie do zarządzania sprzedażą - PC-Market firmy Insoft.

Zobacz więcej
1lip
Dobry program – bezcenna pomoc w sklepie

Jednym z najczęściej wybieranych przez kupców programem jest PC-Market. Za jakie elementy cenią go handlowcy? – daje pełny wgląd w obroty, stany towarowe i rotację poszczególnych produktów. Pozwala zaoszczędzić czas, dzięki wykorzystaniu dokumentów EDI przy wprowadzaniu dostawy, kolektorów danych do remanentu, wydruku etykiet na półki czy sprawdzarki cen. Najwięcej czasu oraz pieniędzy pozwala zaoszczędzić moduł generatora zamówień, który analizuje, jakie towary powinien zamówić sklep, aby asortyment nie leżał zbyt długo i nie został przeterminowany

Zobacz więcej
24mar
Insoft na Targach EuroGastro 2014 - nowości w PC-Gastronom

W dniach 26-28 marca 2014 Insoft uczestniczył w XVIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych w Warszawie. Insoft zaprezentował nowości w oprogramowaniu PC-Gastronom, przede wszystkim nowy wygodniejszy interfejs użytkownika, rozwiązanie do zarządzania siecią małych i średnich restauracji, zoptymalizowany Ekran kuchenny, Bonownik na Android, PC-Loyalty zarządzania regułami promocyjno-lojalnościowymi

Zobacz więcej
28paź
Insoft na Targach RetailShow 2013 w Warszawie i HoReCa w Krakowie

W dniach 13-15 listopada 2013 serdecznie zapraszamy do Krakowa na Targi HORECA na stoisko C41. Z kolei w dniach 20-21 listopada 2013 zapraszamy na Targi RetailShow na stoisko E09

Zobacz więcej
31maj
Centralne zarządzanie siecią stacji paliw

Sieć stacji, to nie tylko marka, szyld, logo i kilka dodatkowych sieciowych produktów w asortymencie. W przypadku sieci partnerskich są to również lepsze warunki zakupów, wspólna polityka cenowa i wspólne promocje. Rzecz trudna do nadzorowania, gdyby nie mechanizmy centralnego zarządzania w komputerowych systemach sprzedaży

Zobacz więcej
7maj
Insoft na Targach Stacja Paliw 2013

Na Targach Stacja Paliw 2013 Insoft zaprezentował m.in. oprogramowanie PC-Petrol do zarządzania stacją paliw i siecią stacji paliw

Zobacz więcej
14mar
Insoft na Targach EuroGastro 2013 - nowości w PC-Gastronom

W dniach 20-22 marca 2013 na XVII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych w Warszawie Insoft zaprezentował nowości w oprogramowaniu PC-Gastronom

Zobacz więcej
9lis
Insoft na Targach Retail Show 2012 - nowości w PC-Market

Insoft obecny był na targach Retail Show 2012. Na stoisku nr A07 oraz w modelowym sklepie prezentowaliśmy nowe wersje oprogramowania PC-Market, Mini-Market, PC-POS, PC-Loyalty i Konsola Kupca do zarządzania sprzedażą detaliczną.

Zobacz więcej
29paź
Insoft na Targach HoReCa w Krakowie 2012 - nowości w PC-Gastronom

W dniach 14-16 listopada 2012 Insoft uczestniczył w XX Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomi HORECA organizowanych w Krakowie przy ul. Centralnej 41 (hala Targi w Krakowie). Na Targach prezentowaliśmy najnowszą wersję oprogramowania PC-Gastronom.

Zobacz więcej
17maj
Insoft na konferencjach dla sieci handlowych organizowanych przez Jantar sp. z o.o. (29-30.05.2012)

W programie konferencji jest prezentacja najnowszych rozwiązań z zakresu oprogramowania dla sieci handlowych, nowoczesnych kas komputerowych i samoobsługowych, urządzeń fiskalnych oraz wag.

Zobacz więcej
30kwi
PC-Petrol współpracuje na stacji paliw z systemem UTA on-line

System UTA on-line działa z oprogramowaniem PC Petrol. Karty UTA pozwalają dokonywać płatności za praktycznie wszystkie wydatki związane z eksploatacją pojazdu. Rozwiązanie pozwala na natychmiastową autoryzację transakcji za pośrednictwem kart UTA

Zobacz więcej
4kwi
Kasy samoobsługowe z programem PC-POS w sieci sklepów

Kolejna sieć sklepów z rodziny "Społem PSS" postanowiła ułatwić swoim pracownikom zarządzanie sprzedażą wdrażając system firmy Insoft. W jednym ze sklepów wrocławskiej Spółdzielni wdrożono oprogramowanie PC-Market 7, PC-POS oraz system kas samoobsługowych wspartych programem PC-POS SCO.

Zobacz więcej
2kwi
PC-Market także w sklepach osiedlowych na Mazowszu

Nie tylko wiodące sieci sklepów wybierają orpgoramowania firmy Insoft. PC-Market to także rozwiązanie dla sieci sklepów osiedlowych, działających pod jednym szyldem. Dzięki programowi możliwe jest zarządzanie kilkoma sklepami rozproszonymi względem siebie, bez konieczności ich odwiedzania.

Zobacz więcej
2kwi
Insoft na Retail Technology Day 2012

Insoft podczas Retail Technology Day 2012 zaprezentował nowe wersje oprogramowania PC-Market 7.3 oraz Konsola Kupca 7.3, Mini-Market, PC-POS 7, PC-POS Premium oraz PC-Gastronom. Pokazano rozwiązania dla sieci sklepów oraz automatycznych stanowisk sprzedaży typu Self-Check Out, a także uniwersalne interfejsy do systemów ERP/FK oraz do sklepów internetowych

Zobacz więcej
1kwi
Insoft na Targach Stacja Paliw 2012

Na Targach Stacja Paliw 2012 Insoft zaprezentował m.in. oprogramowanie PC-Petrol do zarządzania stacją paliw oraz PC-Flota do obsługi kart flotowych

Zobacz więcej
1mar
Integracja systemów CRM - Insoft na konferencji Microsoft

System CRM gromadzi i udostępnia kompletną informację o kliencie. Dzięki dobrze przeprowadzonej integracji danych, informacja wprowadzana jest raz, a następnie wykorzystywana wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Wszystko w jednym miejscu. Ale jak prawidłowo przeprowadzić integrację ?

Zobacz więcej
14gru
Kasy samoobsługowe z PC-POS 7

W sklepie Społem PSS Kielce Jantar zainstalował kasy samoobsługowe IBM Self Checkout. Urządzenia pracują w oparciu o aplikację PC POS 7, która realizuje sprzedaż w technologii dotykowej oraz obsługuje działanie drukarki fiskalnej i pinpada

Zobacz więcej
20kwi
Insoft przeprowadził wdrożenie Microsoft Dynamics CRM dla DRE Sp. z o.o.

Insoft wdrożył i przystosował system Microsoft Dynamics CRM dla firmy DRE Sp. z o.o. System CRM wspomaga efektywne zarządzanie informacją o klientach, dostawcach, działaniach, jak również korespondencją i terminami spotkań. MS CRM pomaga zarządzać pracą grupową i tworzy spójną bazę danych, która wspomaga pracę działu handlowego i marketingu

Zobacz więcej
11kwi
DRE wdraża CRM z firmą INSOFT

Insoft przeprowadził wdrożenie Microsoft Dynamics CRM dla DRE Sp. z o.o. System CRM wspomaga efektywne zarządzanie informacją o klientach, dostawcach, działaniach, jak również korespondencją i terminami spotkań. MS CRM pomaga zarządzać pracą grupową i tworzy spójną bazę danych, która wspomaga pracę działu handlowego i marketingu.

Zobacz więcej
21mar
PC-Market 7 w centrali a Mini-Market w sklepach

Mini-Market – prosty i intuicyjny w obsłudze program do prowadzenia sprzedaży w sklepach sieciowych. PC-Market 7 – program w wersji przeznaczonej do zarządzania siecią placówek handlowych, z możliwością obsługi magazynu centralnego (hurtowni)

Zobacz więcej
21mar
Insoft: Nowa oferta dla sieci handlowych

Mini-Market to przejrzysty i funkcjonalny system za pomocą którego możemy obsłużyć sieć niewielkich sklepów branżowych. W takim modelu rolę centrali dla programów Mini-Market może pełnić program PC-Market 7

Zobacz więcej
31sty
Insoft organizuje szkolenia z PC-Market i Mini-Market

Insoft oferuje w lutym br. szkolenia dla Partnerów z obsługi systemów PC-Market i Mini-Market. W dniach 10 - 11 lutego 2011 r. odbędzie się szkolenie z sytemu PC-Market. Z kolei 16 lutego br. odbędzie się szkolenie z obsługi systemu Mini-Market.

Zobacz więcej
18cze
Insoft wdrożył Microsoft Dynamics CRM dla Novitus SA

System CRM tworzy spójną bazę danych, która wspomaga pracę działów handlowego i marketingu, oraz koordynuje obsługę serwisową klientów. Oprogramowanie CRM zintegrowano m.in. z systemem SAP i centralą telefoniczną oraz uzupełniono o szereg funckjonalności i raportów dostosowanych do specyfiki działalności firmy

Zobacz więcej
17cze
Wdrożenie systemu CRM w Higiena System

Firma Higiena System Sp. z o.o wdrożyła system Microsoft CRM. Wdrożenie przeprowadziła firma Insoft, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie na polu wdrożeń systemów tej klasy. Aplikacja Microsoft Dynamics CRM 4.0 ma udoskonalić jakość usług oraz zagwarantować satysfakcję klientów firmy

Zobacz więcej
21maj
System sprzedaży ma wspierać rozwój firmy

Wdrożenie właściwego oprogramowania do sprzedaży w placówce handlowej zwiększa jej konkurencyjność w walce o klienta

Zobacz więcej
22lut
Insoft na targach EuroCis 2010

Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji, Informacji i Bezpieczeństwa w Handlu - EuroCIS 2010, Düsseldorf / Niemcy

Zobacz więcej
23wrz
Insoft przeprowadził wdrożenie Microsoft CRM w grupie Barentz

Insoft wdrożył Microsoft CRM 4.0 w grupie Barentz. Celem wdrożenia MS CRM było wprowadzenie jednolitego systemu klasy CRM dla całej grupy. System MS CRM został w znacznym stopniu dostosowany do potrzeb Grupy Barentz, zwłaszcza w zakresie integracji z ERP, kontroli dostępu i specyfiki raportowania.

Zobacz więcej
23wrz
CRM dla 280 użytkowników

Insoft wdrożył system Microsoft CRM 4.0 dla 280 użytkowników w grupie Barentz

Zobacz więcej
21wrz
Insoft wdrożył system Microsoft CRM w Barentz Europe

Insoft wdrożył i przystosował system Microsoft Dynamics CRM 4.0 dla potrzeb grupy Barentz - dystrybutora na rynku surowców i dodatków dla różnych gałęzi przemysłu. Wdrożeniem objęto 280 użytkowników, w kilku krajach europejskich m.in. w Holandii, Belgii, Polsce, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii i Danii

Zobacz więcej
25maj
Wdrożenie PC-POS 7 dla kas samoobsługowych IBM Self CheckOut

Pierwsze w Polsce wdrożenie bezobsługowego systemu kasowego IBM Self CheckOut zostało zakończone sukcesem. To pionierskie rozwiązanie oparte na oprogramowaniu PC-POS 7 zostało zainstalowane w placówce PSS Społem Północ we Wrocławiu

Zobacz więcej
15kwi
PC-Market 7 zapewnia bezpieczeństwo danych

W sieci sklepów SPAR Polska wykorzystywany jest program PC-Market 7, zapewniający stabilność pracy, bezpieczeństwo danych, obsługę kas fiskalnych i urządzeń oraz umożliwiający elektroniczny obieg i wymianę dokumentów między współpracującymi z firmą partnerami stosującymi EDI

Zobacz więcej
9mar
System Insoft CRM Kancelaria usprawnia pracę kancelarii prawnych

System Insoft CRM Kancelaria wspomaga pracę kancelarii prawnych oferując wszystkie niezbędne zakładki i moduły potrzebne do gromadzenia danych o klientach w postaci skatologowanych akt i kontroli nad rozprawami sądowymi

Zobacz więcej
1sty
C/S Ticket i PC-Market 7 w Termach Bukowiańskich

Nowootwarty kompleks wodny Terma Bukowina Tatrzańska wykorzystuje oprogramowanie C/S Ticket do rozliczania usług oraz zarządzania kontrolą dostępu do poszczególnych stref obiektu. Do obsługi baru i sklepu wykorzystano oprogramowanie PC-Market 7 oraz PC-POS 7 - zintegrowane z C/S Ticket i umożliwiające płatności przy użyciu zegarków basenowych

Zobacz więcej
23gru
Sklep Polski i Primo: przemyślany wybór

Sklepy w sieciach Sklep Polski i Primo wdrażają oprogramowanie PC-Market 7 w swoich placówkach.

Zobacz więcej
5paź
DNS Polska wdrożył system Insoft CRM

DNS Polska zakończył wdrożenie systemu Insoft CRM do zarządzania kontaktami z klientami. System zbudowany na bazie Lotus Notes został dostosowany pod kątem działalności firmy, zwłaszcza w zakresie integracji danych ERP oraz obsługi procesów biznesowych

Zobacz więcej
24wrz
Insoft na konferencji ISO Kraków 2008

24 września 2008 na Wydziale Mechaniki Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki odbyła się konferencja ISO - Kraków 2008, w której uczestniczył Insoft Sp. z o.o.

Zobacz więcej
5maj
Insoft na Konferencji GigaCon 2008

26 maja na konferencji GigaCon Insoft zaprezentował system Insoft CRM - profesjonalne rozwiązanie do obsługi klienta

Zobacz więcej
19mar
PC Market 7 z nowym modułem - Harmonogram Zmian Cen

W programie PC-Market 7 i w Konsoli Kupca pojawiło się nowe narzędzie - Harmonogram Zmian Cen. Moduł służy do sterowania cenami towarów na sklepach oraz do planowania czasowych promocji. Sprawdzenie skuteczności przeprowadzonych akcji promocyjnych umożliwiają raporty "Analiza promocji"

Zobacz więcej
16sty
Wzorcowy Euro Sklep pracuje na PC-Market 7

Wzorcowy sklep sieci Euro Sklep zarządzany jest przez program PC-Market 7, który spina wszystkie urządzenia elektroniczne w jeden system. Program skupia się na obrocie towarowym, pokazuje też natężenie ruchu klientów w poszczególnych godzinach i średnią wartość koszyka. Program dostarcza dokumentację dla księgowości i łączy się automatycznie z modułem Konsola Kupca w centrali

Zobacz więcej
16sty
Sieć Razem informatyzuje swoje sklepy w oparciu o PC-Market 7

Sieć Razem wybrała PC-Market 7 jako jednolity program sprzedażowo-magazynowy, który usprawni obsługę klientów, podniesie wydajność pracy personelu, a przede wszystkim będzie narzędziem do właściwego zarządzania placówką

Zobacz więcej
11gru
Insoft laureatem nagrody Sybilla 2007

Sybilla jest wyróżnieniem przyznawanym przez Sybase Polska Klientom i Partnerom firmy w uznaniu długoletniej współpracy, za najciekawsze projekty IT oraz najwyższy poziom profesjonalizmu we wzajemnej współpracy

Zobacz więcej
10gru
Technika wchodzi do Kredensu

Sklepy Krakowski Kredens oferujące produkty kulinarne przygotowane według tradycyjnych receptur galicyjskich korzystają z programu do sprzedaży w sklepie firmy Insoft, w tym oprogramowania PC-Market 7 i PC-POS 7

Zobacz więcej
2paź
Rozwój oprogramowania PC-Market i współpraca z Partnerami i Producentami kas fiskalnych

Od 1 października 2007 Novitus S.A. posiada 52% udziałów w INSOFT sp. z o.o. Fakt ten nie zmienia w żaden sposób dotychczasowych zasad współpracy z naszym Partnerami i Klientami. Zapewniamy także o pełnym wsparciu dla wszystkich Producentów kas fiskalnych w oprogramowaniu PC-Market.

Zobacz więcej
27kwi
PC-Market 7 w sklepach sieci Alma Market

Sklepy krakowskiej sieci Alma Market S.A. wykorzystują oprogramowanie PC-Market częściowo przeprojektowane dla potrzeb sieci

Zobacz więcej
21kwi
Insoft CRM w Pfleiderer

Pfleiderer Grajewo S.A. i Pfleiderer Prospan S.A. wiodący europejscy dostawcy dla przemysłu meblarskiego wdrożyły w swoich lokalizacjach wielojęzyczną wersję aplikacji INSOFT CRM - dostosowaną do specyficznych warunków jakimi kieruje się rynek surowca drzewnego

Zobacz więcej
17lut
Nowe wdrożenia Insoft CRM - Morska Agencja Gdynia oraz PMR Ltd

Firma Insoft Sp. z o.o. dokonała dwóch wdrożeń swego systemu Insoft CRM. Nowymi klientami są Morska Agencja Gdynia oraz PMR Ltd

Zobacz więcej
12sty
Insoft na Konferencji Systemy CRM i CEM – 25 kwietnia 2007

Prezentacja m.in. INSOFT CRM - kompleksowego rozwiązania do zarządzania jakością kontaktów z klientami

Zobacz więcej
13gru
Insoft CRM nominowany przez MSI Polska

Insoft nominowany do tytułu "Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2006" w kategorii "CRM – producent/dostawca w Polsce"

Zobacz więcej
30lis
Insoft CRM na Konferencji SDP GigaCon 2006

W dniach 4-5 grudnia 2006 Insoft uczestniczył w konferencji SDP GigaCon.

Zobacz więcej
28lis
Insoft CRM - zarządzanie relacjami z klientami

Często w świadomości społecznej funkcjonuje stereotyp pracy biurowej jako uciążliwego zmagania się ludzi ze stosami papierów piętrzących się na biurkach i w szafach. W dobie powszechnej komputeryzacji spojrzenie to powinno stanowić już pogląd archaiczny. Nowe technologie przychodzą z pomocą człowiekowi, zastępując mozolne, rutynowe zajęcia - inteligentnymi rozwiązaniami. Według tych kryteriów powstała aplikacja Insoft CRM, usprawniająca zarządzanie dokumentacją przedsiębiorstw ... Rzeczpospolita 28.11. 2006

Zobacz więcej
15lis
PC-Market i PC-POS na konferencji BestShop 2006

Insoft sp. z o.o. - producent oprogramowania do zarządzania sprzedażą detaliczną - zaprezentował nowe rozwiązania PC-Market 7 i PC-POS 7 na konferencji BestShop 2006

Zobacz więcej
21sie
Insoft CRM - Ty kontra chaos w kontaktach z klientami

IBM Polska promuje rozwiązanie Insoft CRM dla Lotus Notes

Zobacz więcej
10paź
Insoft CRM na XXII Jesiennych Spotkaniach PTI

Insoft zaprezentował rozwiązanie Insoft CRM na sesji zatytułowanej "Czy CRM jest pępkiem biznesowego świata?"

Zobacz więcej
25cze
PC-Market 7 - nowa wersja oprogramowania dla placówek handlowych

Firma Insoft zakończyła prace nad najnowszą wersją oprogramowania PC-Market 7 - (oznaczona 7.2), przeznaczonego dla pojedynczych sklepów oraz sieci handlowych. Efektem tych prac są m.in.: interfejs dla monitoringu zdarzeń, podgląd z zaplecza aktualnego stanu gotówki na kasie, rozliczanie sklepów w centrali sieci sklepów i wiele innych nowości.

Zobacz więcej
1cze
PC- Market - jeszcze większe możliwości

PC-Market ze względu na modułową budowę może obsługiwać zarówno kiosk, jak i hipermarket. Obecnie rozbudowano m.in. obsługę sieci sklepów o centralny system lojalnościowy, istnieje również możliwość bieżącej kontroli pracy kasjera.

Zobacz więcej
1cze
PC-Market w sieci placówek Euro Sklep

Program PC-Market firmy Insoft działa już w około 60% placówek sieci Euro Sklep. Stopniowo przekonują się do niego kolejni detaliści, którzy dostrzegają korzyści płynące z komputeryzacji

Zobacz więcej
1maj
Insoft na targach PSH Euro Sklep w Bielsku-Białej

Po raz drugi na targach PSH Euro Sklep oprócz wystawców pojawili się również producenci kas, wag i oprogramowania

Zobacz więcej
17lut
Wdzięczne kasy

Ustawicznie zwiększa się zainteresowanie budową systemów informatycznych z wykorzystaniem drukarek fiskalnych. W ten sposób uzyskuje się kontrolę nad gospodarką magazynową i stanem zapasów. Firma Jantar, która jest dystrybutorem drukarek Torell/Duo, oferuje dla sklepów spożywczych program PC-Market.

Zobacz więcej
1sie
Ponad 3000 sklepów używa programu PC-Market

Jednym z ciekawszych programów dla placówek handlowych jest program PC-Market firmy Insoft z Krakowa. Przeznaczony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go już ponad 3000 placówek handlowych. Przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów

Zobacz więcej
17sty
CRM czai się do skoku

Wielu dostawców CRM w Polsce uważa, że miejsca na tym rynku wystarczy dla wszystkich, a jego przyszłość leży w specjalizacji. Firma Insoft od 1998 r. oferuje autorski system Insoft CRM i dzięki jego dobrej skalowalności dorobiła się już 40 klientów. Praktycznie każde wdrożenie jest związane z integracją z systemem sprzedaży - systemem ERP

Zobacz więcej
23lis
ISOform 9001 wspiera SZJ

Insoft wdrożył w firmie Norma Variant elektroniczne narzędzie ISOform 9001, wspomagające SZJ zgodny z ISO 9001:2000. Produkt Insoft usprawnia m.in. tworzenie i dystrybucję dokumentacji systemowej.

Zobacz więcej
29paź
Z rezerwą do CRM

Firma Insoft zbudowała swój system CRM na platformie do komunikacji i pracy grupowej Lotus Notes. Insoft CRM to wielomodułowy pakiet. Każdy moduł można wdrażać niezależnie

Zobacz więcej
18paź
Wielki mały rynek - Oprogramowanie CRM dla małych i średnich firm

... większość producentów systemów CRM sprzedaje swoje produkty w sieci partnerów (...) m.in sieć sprzedaży stale rozbudowuje Insoft

Zobacz więcej
27sie
Jakość informatycznie zapewniona

ISOForm 9001 - Zestaw aplikacji wspomagających wdrożenie i wspomaganie zarządzaniem systemem jakości zgodnym z normą ISO 9000 oparty na platformie Lotus Notes Domino. Producentem systemu jest Insoft

Zobacz więcej
6sie
Dzięki oprogramowaniu CRM firmy mogą sprawnie zarządzać kontaktami z klientem

Klikasz i już wszystko wiadomo - wybrane systemy CRM dla niewielkich firm

Zobacz więcej
30mar
CRM na potrzeby ISO 9001

Wraz z upowszechnieniem norm ISO 9001:2000 do zarządzania jakością pojawił się problem efektywnego zbierania danych dotyczących zadowolenia klienta oraz analizowania efektywności procesów handlowych, procesów obsługi klienta i reklamacji. Tu z pomocą mogą przyjść takie systemy jak CRM, które, z jednej strony, umożliwiają kontrolę przebiegu procesu zgodnie z dokumentacją, a z drugiej - dostarczają statystycznych analiz wykorzystujących dane pozyskiwane automatycznie. Przykładem takiego rozwiązania jest system INSOFT CRM wyposażony w moduł ISOform.

Zobacz więcej
30kwi
Lotusowe wdrożenie Insoftu

Krakowska firma Insoft zakończyła wdrożenie autorskiego systemu CRM w spółce Bergerat Monnoyeur. Projekt obejmował instalację oprogramowania w centrali firmy i sieci przedstawicielstw handlowych w całym kraju.

Zobacz więcej
16kwi
Insoft trafił do firmy Bergerat

Bergerat Monnoyeur, autoryzowany dystrybutor maszyn Caterpillar i Bitelli w Polsce, wdrożył aplikację INSOFT CRM, służącą do zarządzania siecią przedstawicieli handlowych oraz koordynacji procesu sprzedaży. Wdrożenie objęło centralę firmy i sieć przedstawicielstw handlowych na terenie całego kraju

Zobacz więcej
21sie
Dealerzy Forda wybrali oprogramowanie Insoft CRM

Spółka Polska Grupa Dealerów, zrzeszająca salony sprzedaży Forda, zakończyła wdrożenie systemu INSOFT CRM do zarządzania kontaktami z klientami. System pracuje w dziale obsługi klienta instytucjonalnego FLIT.

Zobacz więcej
25mar
PC-Market 7 dla Windows

Insoft rozpoczął sprzedaż programu PC-Market 7 dla Windows. System jest przeznaczony do obsługi sklepów, supermarketów oraz sieci handlowych.

Zobacz więcej
4gru
Insoft w poligrafii

Krakowska spółka wdrożyła system wspomagania zarządzania w polskim oddziale amerykańskiego koncernu drukarskiego, R.R. Donnelley Poland. W koncernie wdrożonych zostało pięć modułów, odpowiadających za: planowanie produkcji, akwizycję danych z maszyn drukarskich, zarządzanie magazynem papieru, zarządzanie magazynami wysokiego składowania oraz autoryzowanie, wysyłanie i kontrolowanie realizacji zamówień do dostawców.

Zobacz więcej
24wrz
INSOFT CRM w Elektrim Megadex

Elektrim Megadex zakończył wdrożenie systemu INSOFT CRM dla Lotus Notes. Wspiera on pracę 260 ludzi w zakresie obsługi klientów i kontraktów oraz przepływu dokumentacji. Wdrożenie przeprowadzono w miesiąc

Zobacz więcej
9lip
Pilicka Telefonia ma Insoft CRM

Spółka Pilicka Telefonia zakończyła wdrożenie systemu INSOFT CRM. Jest to aplikacja wspomagająca relacje z klientami, oparta na platformie Lotus Notes

Zobacz więcej
28maj
Serwer faksowy dla platformy Lotus Notes

Firma Insoft - reseller ExtraComm Technologies w Polsce - wprowadziła do swojej oferty program ExtraFax. Jest to serwer faksowy dedykowany dla platformy Lotus Domino Notes

Zobacz więcej
25kwi
Nowa metoda kontaktów z klientami

Poznanie potrzeb i oczekiwań klienta decyduje o skuteczności oferty każdego przedsiębiorstwa. Firmy posiadające sprawne systemy zbierania informacji o rynku oraz umiejące komunikować się ze swoimi klientami osiągają sukces nawet na wymagających i wysoce konkurencyjnych rynkach

Zobacz więcej
26mar
Spółka Variant wybrała Insoft

Krakowska firma Insoft zakończyła wdrożenie systemu INSOFT CRM dla Lotus Domino Notes w spółce Variant

Zobacz więcej
16sty
Hako Polska korzysta z aplikacji CRM firmy Insoft

W działającej w branży profesjonalnych maszyn czyszczących spółce Hako Polska zakończyło się wdrożenie systemu do zarządzania kontaktami z klientami firmy Insoft. Aplikacja gromadzi dane o klientach i produktach w oparciu o serwer linuxowy i oprogramowanie Lotus Notes

Zobacz więcej