Systemy sprzedaży


8paź
Nowa wersja PC-POS 7.6 - rozliczanie opakowań zwrotnych na dok. sprzedaży

Najważniejsza zmiana w programach PC-POS, Mini-Market, PC-Gastronom oraz PC-Petrol w wersji 7.6.62 to przede wszystkim rozbudowa mechanizmu rozliczenia opakowań zwrotnych na dokumentach sprzedaży. Obsłużono nowy typ dokumentu obrotu opakowaniami, który jest automatycznie drukowany jeżeli na fakturze wystąpią opakowania w stawce ZW oraz jest włączony parametr 'Automatyczny obrót opakowaniami do faktur własnych'. Ponadto Obsłużono parametr 'Dodawać opakowania do 'do zapłaty' na fakturze'. Więcej informacji w szczegółowych opisach zmian.

Zobacz więcej
1paź
Dodatkowe linie telefoniczne do Insoft

Informujemy, że dostępna jest dodatkowa linia telefoniczna do połączenia z Insoft. Nowy numer telefonu to:12 306 75 05. Zachęcamy do kontaktu z Insoft korzystając z nowego numeru.

Zobacz więcej
16wrz
Weryfikacja kontrahenta w PC-Market [video]

Karta kontrahenta to jedna z podstawowych kartotek programu PC-Market, zawierająca wszystkie informacje o Twoim kontrahencie, m. in.: nazwa firmy, dane teleadresowe, NIP itd. W tej karcie znajdziesz również informację o kontach bankowych kontrahenta, a także czy podmiot jest czynnym podatnikiem VAT / UE / non UE. Za pomocą mechanizmów weryfikacji kontrahenta (uruchamianych ręcznie lub automatycznie) masz dostęp do aktualnych danych kontrahenta pobieranych ze zbiorów właściwych urzędów państwowych: CEIDG lub GUS oraz Ministerstwa Finansów. Z wykorzystaniem mechanizmu i sprawdzenia białej listy dowiesz się, czy dany kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT, a także jakie numery konta bankowych znajdują się na tej liście. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który przedstawia działanie mechanizmu weryfikacji kontrahentów.

Zobacz więcej
4wrz
Insoft na Targach EuroGastro

Insoft poraz kolejny wziął udział w Międzynarodowych Targach Gastronomiczno - Hotelarskich EuroGastro, które odbyły się w dniach 1-3 września 2021. Była to już 24. edycja, podczas której Insoft zaprezentował swoje rozwiązania informatyczne dla branży gastronomicznej. Na stoisku D60a, zaprezentowany został m. in.: system szybkiej sprzedaży w lokalach gastronomiczncyh, współpracujący z nim ekran kuchenny, a także ekran realizacji zamówień. Przedstawione zostały również aplikacje na system android wspierające pracę restauracji: Bonownik oraz mGastronom

Zobacz więcej
28sie
Nowa wersja PC-Market 7.6 - nowe struktury JPK V7 oraz opłaty cukrowej

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.6.126.169. Nowości związane z tą wersją to m. in.: JPK V7 – zmiany w strukturze pliku związane z Mechanizmem Podzielonej Płatności, opłata cukrowa – nowy format deklaracji, obsługa mechanizmu partii towarów na wybranych dokumentach sprzedaży, współpraca PC-Market z urządzeniem ElzAPPos (za pomocą SCServer), a także rozbudowa mechanizmu Grupowych operacji na kontrahentach o kolejne pola z kartoteki kontrahenta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian w programach PC-Market oraz Konsola Kupca.

Zobacz więcej
25cze
Etykiety w programie PC-Market [video]

Za pomocą programu PC-Market oraz modułu dodatkowego "Projektowanie etykiet i obsługa kodów kreskowych": zaprojektujesz własną etykietę w dowolnym formacie, na której możesz umieścić wszystkie potrzebne informacje o towarze, wstawisz grafikę na etykiecie - zdjęcie towaru lub inny obraz, a także umieścisz nazwę oraz flagę pochodzenia towaru. Dodatkowo wydrukujesz etykiety na specjalizowanych drukarkach kodów kreskowych. Poznaj możliwości programu oglądając krótki materiał video.

Zobacz więcej
8cze
Marnowanie żywności - obsługa w PC-Market [video]

Zapobieganie marnowaniu żywności to kolejne obowiązki formalne dla sklepów detalicznych. W tym dokumencie dowiesz się kogo dotyczy obowiązek zapobiegania marnowania żywności, jakie obowiązki spoczywają na właścicielach sklepów oraz co robić, aby zmniejszyć wysokość opłaty? W materiale video przedstawiono również w jaki sposób obsłużono "marnowanie żywności" w programie PC-Market. Zapoznaj się także z raportami o towarach zagrożonych przeterminowaniem oraz generatorem zamówień, aby zmniejszyć lub uniknąć marnowania jedzenia.

Zobacz więcej
28maj
Nowa wersja PC-Market 7.6 - przydział towarów do sklepów

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.6.126.154. Nowości związane z tą wersją to m. in.: przydział towarów do sklepów - nowy moduł dodatkowy w Konsoli Kupca, płatność za dokumenty magazynowe w centrali sieci sklepów, nowy widżet „luźne dokumenty”. Poprzednio zrealizowano zmiany związane z opłatą cukrową, podatkiem handlowym, buforem dokumentów, paszportem roślin oraz marnowaniem żywności. Zachęcamy do zapoznania się z opisami zmian i pobierania najnowszej wersji programu

Zobacz więcej
18maj
PC-Market - integracja z platformą BaseLinker

Wraz z rosnącym zainteresowaniem sprzedażą w sektorze e-commerce, wykonaliśmy integrację w programie PC-Market, tym razem z platformą BaseLinker - systemem integracji z usługami umożliwiającym handel w internecie. Wśród innych integracji PC-Market ze sklepami internetowymi są m. in.: Shoper, cStore, webMarket, Selly oraz Magento. Sprawdź, jak łatwo rozszerzyć swoją ofertę handlową o e-commerce.

Zobacz więcej
21kwi
Kasa samoobsługowa w Twoim sklepie

Co zrobić kiedy brakuje Ci pracowników do obsługi stanowisk kasowych? Rozwiązaniem są kasy samoobsługowe: dedykowane urządzenia SCO (Self-Check-Out) do takiej sprzedaży lub uproszczona samooobsługa dostępna w aplikacji PC-POS. Zachęcamy do zapoznania się z zaletami tego rozwiązania, wraz z prezentacją kas samoobsługowych zintegrowanych z programem PC-Market.

Zobacz więcej
12sty
Paszporty roślin w PC-Market [video]

W ramach najnowszej wersji programu PC-Market, dodana została obsługa paszportu roślin. Obowiązkiem nadania paszportu objęte są rośliny, które mogą występować w formie: np. pojedynczej doniczki, kompozycji, multiplatu. W związku z tym, że uruchomienie obsługi paszportu roślin wymaga zmian konfiguracyjnych w programie, zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, która przedstawia krok po kroku, jak uruchomić obsługę parszportu roślin w programie PC-Market

Zobacz więcej
17lis
Automatyczne Generowanie Zamówień w PC-Market

Generator Zamówień jest to moduł dodatkowy do programu PC-Market, automatyzujący proces zamawiania towarów. Program zaproponuje, wg przyjętych przez użytkownika kryteriów, jakie towary należy zamówić, w jakiej ilości i u kogo. Za pomocą Generatora Zamówień: zamówisz liczbę towarów zgodną z zapotrzebowaniem sklepu, ograniczysz towary o niskiej rotacji sprzedażowej, obniżysz koszty magazynowania zamawianych towarów, zmniejszysz straty z powodu przeterminowanych towarów, zaoszczędzisz czas na sporządzaniu zamówienia do dostawcy.

Zobacz więcej
15paź
Nowa wersja PC-Market - wydruk flag na etykietach

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.5.124.286. Najważniejsze zmiany to: obsługa wydruku na etykietach flag kraju pochodzenia towaru, znaku graficznego „Produkt Polski” oraz zdjęcia towaru; możliwość dodania w szablonie wydruku dokumentów pól związanych z Grupami GTU; rozbudowa Mechanizmu Rozliczania Prasy o dostawy wraz z fakturowaniem; import do PC-Market dokumentów przygotowanych w aplikacji Mobilny Magazynier; nowy widżet w panelu sklepu „Sprzedaż towarów”; mechanizm łączenia kilku Zamówień Odbiorcy jednego kontrahenta; oraz rozbudowa Raportów finansowych Obroty z dostawcami / odbiorcami o możliwość analizy drugiego okresu. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, a także do pobierania i instalowania najnowszych wersji programów.

Zobacz więcej
1wrz
PC-Market - nowa struktura pliku JPK V7

Od 1 października 2020 obowiązywać zacznie nowa struktura jednolitego pliku kontrolnego - JPK V7. Ma ona zastąpić obecny plik JPK VAT oraz deklarację VAT. Obowiązek przesyłania JPK V7 dotyczy wszystkich przedsiębiorstw, a dniem granicznym jego wysłania jest 25 dzień miesiąca (dane za poprzedni pełny miesiąc). Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem prezentującym zmiany w PC-Market pod kątem JPK V7. Modyfikacje te dostępne są w najnowszej wersji programu PC-Market, która jest do pobrania z naszej strony www.

Zobacz więcej
23cze
PC-Market - zmiana stawek VAT, klasyfikacja CN, PKWiU i grup GTU

Dostępna jest najnowsza wersja programu PC-Market 7.5.124.248. Najważniejsze zmiany to: nowy dokument "Planowanie zmiany stawki VAT", operacja automatycznej aktualizacji kodów PKWiU do bieżącego formatu, kod CN w karcie towaru dla nowej nomenklatury scalonej dla stawek VAT na towarach, z możliwością automatycznego uzupełnienia na podstawie aktualnego PKWiU, grupy GTU w karcie towaru, na potrzeby planowanego pliku JPK_V7M oraz JPK_V7K. Wcześniejsze zmiany w programie to m. in. obsługa: Mechanizmu Podzielonej Płatności (MPP), a także Faktura VAT do paragonu z NIP. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami, oraz pobrania i zainstalowania najnowszej wersji programu PC-Market

Zobacz więcej
31maj
PC-Market - obsługa plików JPK V7

Od 1.07.2020 wejdzie w życie nowa struktura pliku JPK: JPK V7K oraz JPK V7M, zastępując dotychczasowy plik JPK VAT. Obowiązkiem składania nowego pliku JPK objęci są przedsiębiorcy, którzy są czynnymi podatnikami VAT i dotychczas zobowiązani byli do składania plików JPK VAT. Wraz z tymi zmianami dokonaliśmy odpowiednich modyfikacji dostosowując program PC-Market do obowiązujących przepisów.

Zobacz więcej
28maj
PC-Gastronom - 3 miesiące za darmo

Mając na uwadze obecną sytuację w branży gastronomicznej, przygotowaliśmy rozwiązanie ułatwiające powrót lokali gastronomicznych do normalnego funkcjonowania. Dla punktu gastronomicznego, który zdecyduje dołączyć się do grona użytkowników PC-Gastronom, oferujemy program dla gastronomii przez 3 miesiące za darmo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą promocją.

Zobacz więcej
16kwi
PC-Market i sklep internetowy Shoper

PC-Market umożliwia współpracę ze sklepem internetowym Shoper.pl. Użytkownik może w prosty sposób założyć sklep internetowy z poziomu programu PC-Market, a w przypadku, gdy już posiada taki sklep, może "podpiąć" sklep Shoper do programu PC-Market. Z poziomu programu można zarządzać sklepem w internecie i realizować zamówienia przychodzące ze sklepu internetowego. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje PC-Market połączony ze sklepem internetowym w krótkim materiale video

Zobacz więcej
2mar
ImpEx - migracja danych do programu PC-Market [video]

ImpEx to narzędzie serwisowe umożliwiające import kartotek towarów oraz kontrahentów z innych programów sprzedażowo – magazynowych, a także przenoszenie danych pomiędzy różnymi bazami programu PC-Market. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem informacyjnym przedstawiającym możliwości narzędzia ImpEx, a także jak w prosty sposób dokonać migracji danych do programu PC-Market

Zobacz więcej
5lut
PC-POS - obsługa kart płatniczych

W ramach rozwoju oprogramowania PC-Market na rynku brytyjskim, wykonana została integracja z serwisem kart płatniczych. Serwis Paymentsense, który został obsłużony na stanowisku kasowym PC-POS, umożliwia obsługę płatności kartami płatniczymi przy użyciu zewnętrznego terminala, a realizacja transakcji odbywa się w całości na terminalu płatniczym Ingenico.

Zobacz więcej
22sty
PC-Market - faktura do paragonu z NIP i MPP

PC-Market wersja 7.5.124.201 to m.in.: nowe podtypy faktur do paragonów umożliwiające wystawienie dokumentów ze względu na to, czy zapisany był NIP na paragonie – dostosowanie zmian w PC-POS, kasach fiskalnych, a także module DrukFisk, możliwość wystawienia faktury VAT do paragonów bez NIP z 2019 roku do dnia 15.01.2020, możliwość przypisania NIPu do paragonów z kas ECR, które nie mają możliwości wysłania go do programu. Nowa wersja to również rozbudowa w Mechanizmie Podzielonej Płatności: wybór rachunku bankowego na dokumentach, możliwość wprowadzania kilku kont na karcie kontrahenta, możliwość automatycznej weryfikacji danych kontrahenta w wykazie podatników VAT.

Zobacz więcej
14sty
Nowa wersja PC-POS 7.5

Najważniejsze zmiany w programach PC-POS, Mini-Market, PC-Gastronom oraz PC-Petrol w wersji 7.5.61 to m. in.: dostosowanie programów do zmian związanych z Fakturą VAT na podstawie paragonu z NIP / bez NIP, obsługa Mechanizmy Podzielonej Płatności (MPP) w programach kasowych typu POS, możliwość umieszczenia numeru konta bankowego na fakturach / fakturach do paragonu drukowanych z POSa, import kontrahentów na podstawie Wykazu Podatników VAT (biała lista). Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

Zobacz więcej
12gru
Mobilny Magazynier dla PC-Market

Mobilny Magazynier dla PC-Market jest aplikacją na system Android, która stanowi alternatywę dla tradycyjnych kolektorów danych. Mobilny Magazynier można zainstalować m.in. na telefonie lub tablecie. Aplikacja umożliwia sprawne zliczenie stanu towaru na urządzeniu przenośnym oraz wysłanie zgromadzonych danych do systemu PC-Market. Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją, która pomoże sprawnie przejść przez nadchodzący czas remanentów

Zobacz więcej
22lis
Insoft na Targach Retail Show 2019

Jak co roku INSOFT był obecny na Targach Retail Show, podczas których na stoisku C-16 zaprezentowaliśmy rozwiązania PC-Market dla sklepów, supermarketów a także sieci sklepów. X Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów "Retail Show" odbyły się w dniach 20-21 listopada 2019 w Warszawie. Wśród nowości zaprezentowane zostały m. in. aplikacje mobilne do inwentaryzacji i raportowania, a także zmiany prawne na rok 2020 zaimplementowane w programach Insoft

Zobacz więcej
8lis
Mechanizm Podzielonej Płatności w PC-Market

Dostępna jest już najnowsza wersja programu PC-Market obsługująca zmiany prawne dotyczące Mechanizmu Podzielonej Płatności (MPP). W programie PC-Market oraz aplikacjach POS dokonano szeregu zmian, przygotowując program do obsługi tego Mechanizmu. W związku z tymi zmianami przygotowana została także specjalna instrukcja, przedstawiająca najistotniejsze zmiany w programach. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją oraz do pobierania i instalowania najnowszej wersji programów.

Zobacz więcej
3wrz
PC-Market - współpraca z M/platform

Najnowsza wersja programu PC-POS zawiera poprawkę związaną z naliczaniem opakowań zwrotnych (butelek) w instalacjach współpracujących z M/platform. Oprogramowania dla sklepów PC-Market umożliwia integrację z systemem M/platform - platformą dostarczającą usługi dla handlu detalicznego. Wykonana integracja obsługuje usługę M/platform PromoPlus, która pozwala Detalistom na korzystanie z promocji tworzonych i udostępnianych bezpośrednio przez producentów FMCG

Zobacz więcej
5sie
PC-Market - obsługa kas on-line i darmowego silnika SQL MariaDB

Najnowsza wersja programu PC-Market 7.5.124.x to: obsługa darmowego silnika MariaDB (jako alternatywa dla silników MSSQL), obsługa kas fiskalnych on-line wiodących producentów, dostosowanie stawek VAT do nowej matrycy MF, korekta NIPu kontrahenta na fakturze korygującej sprzedaży, przypisanie form płatności do stanowiska kasowego PC-POS, obsługa mocnych haseł RODO w programach, obsługa numeru rejestrowego BDO na dokumentach, możliwość wystawienia faktury korygującej na plus

Zobacz więcej
5cze
PC-Gastronom - moduł Delivery

Moduł dodatkowy Delivery to możliwość zautomatyzowania procesu składania zamówień telefonicznych w programie PC-Gastronom. Rozwiązanie to oparte jest na aplikacji GastroPhone (Android), która pełni rolę centralki telefonicznej przekazując połączenia telefoniczne do systemu PC-Gastronom. Połączenie takie jest rejestrowane w systemie POS i dalej następuje zautomatyzowany proces przyjęcia zamówienia na dostawę do klienta lub odbiór w lokalu

Zobacz więcej
31maj
PC-Market - kolejność stawek VAT

Zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym kolejności stawek VAT w pamięciach urządzeń fiskalnych, firmy, które rejestrują sprzedaż za pomocą kasy lub drukarki fiskalnej zobligowane są do dostosowania urządzeń do nowych wymagań. Powyższe rozporządzenie dotyczy również klientów, którzy posiadają oprogramowanie PC-Market lub programy typu POS. Zachęcamy do zapozniania się z krótką instrukcję, jak dostosować program do nowych zmian prawnych.

Zobacz więcej
11mar
PC-Market obsługuje M/platform

Dostępna jest już wersja programów Insoft obsługująca integrację z systemem M/platform - platformą dostarczającą usługi dla handlu detalicznego. Wykonana integracja obsługuje usługę M/platform PromoPlus, która pozwala Detalistom na korzystanie z promocji tworzonych i udostępnianych bezpośrednio przez producentów FMCG. Warunki każdej promocji są akceptowane przez Detalistę według jego uznania. Detalista ma możliwość zapoznania się z warunkami finansowanymi (w tym wynagrodzeniem Detalisty) oferowanych promocji każdorazowo przed ich akceptacją.

Zobacz więcej
11mar
Insoft na Targach EuroGastro 2019

Tradycyjnie już na 23. edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych "EuroGastro" Targach obecna była firma Insoft. Zaprezentowaliśmy najnowszą wersję programu dla branży gastronomicznej - PC-Gastronom, wraz z aplikacjami wspierającymi m. in., Ekran Kuchenny, Ekran realizacji zamówień, Bonownik. Na stoisku Insoft D-14 można bylo poznać rozwiązania dla różnego rodzaju lokali gastronomicznych: pizzerii, restauracji, fast-foodów, food-trucków i wielu innych

Zobacz więcej
5mar
Komercyjna wersja Java - współpraca z programami typu POS

W związku ze zmianami dotyczącymi polityki oprogramowania Java przez firmę Oracle zachęcamy do zapoznania się z komunikatem, który przedstawia, jak legalnie i bezpłatnie korzystać z aplikacji Java przy użyciu programów typu POS. Najprostszym sposobem uniknięcia problemu jest zaprzestanie aktualizowania zainstalowanego oprogramowania Java 8, począwszy od lutego 2019.

Zobacz więcej
4lut
Nowa wersja programu PC-Market - NIP na paragonie i split payment

Jest już dostępna najnowsza wersja programu PC-Market. Najważniejsze zmiany to NIP na paragonie oraz dodanie w programie nowych raportów i rozbudowa istniejących. Ponadto wykonano integrację ze sklepem internetowym (możliwość założenia sklepu internetowego i konfiguracja z poziomu programu, dwustronna komunikacja pomiędzy Shoper a PC-Market), a także zmiany pod kątem split payment. Obsłużona została również nowa kasa Elzab Sigma. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami PC-Market w wersji 7.5.123.235

Zobacz więcej
15lis
Insoft na Targach Retail Show 2018

W dniach 14-15 listopada odbyła się kolejna edycja Targów Wyposażenia Sklepów "Retail Show". Podczas IX edycji Targów Insoft przedstawił rozwiązania dla sklepów, supermarketów, a także sieci sklepów. Zaprezentowana została najnowsza wersja programu PC-Market, a także aplikacje wspomagające obsługę klienta oraz zarządzanie sklepem i magazynem. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na nasze stoisko

Zobacz więcej
9lis
Insoft na Targach Horeca 2018 w Krakowie - nowości w PC-Gastronom

W dniach 7-9 listopada 2018 r. na Targach Horeca w Krakowie firma Insoft po raz kolejny przedstawiła swoją ofertę produktową. Zaprezentowana została najnowsza wersja oprogramowania dla gastronomii - PC-Gastronom, wraz z modułami dodatkowymi wspierającymi obsługę oraz działanie lokalu gastronomicznego. Wśród aplikacji prezentowany był m. in.: ekran kuchenny (podgląd dla kucharza zamówionych potraw), ekran realizacji zamówień (system kolejkowy dla klientów), a także Bonownik - aplikacja na smartfony dla kelnerów realizujących zamówienie bezpośrednio przy stoliku klienta. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Zobacz więcej
24maj
PC-Market gotowy na RODO

Dostępna jest już dystrybucyjna wersja programu PC-Market 7.5.123.165 zawierająca pakiet zmian, które posiadaczom PC-Market przetwarzającym dane osób fizycznych ułatwią spełnienie ich obowiązków wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w programie oraz krótką instrukcją, która od strony funkcjonalnej pomaga zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami w programie PC-Market

Zobacz więcej
22maj
Administrator danych osobowych

Ochrona danych osobowych ze względu na RODO - informacja o Administratorze danych

Zobacz więcej
8maj
PC-Market - nowa wersja

Najnowsza wersja programu PC-Market umożliwia m.in. sprawdzanie czynnego podatnika VAT oraz ukrywanie cen zakupu przed nieuprawnionymi użytkownikami. Ponadto obsługa JPK w wersji 3.0, dostępność wersji 32 bit oraz 64 bit, nowy projekt graficzny programu oraz panel sklepu dający podgląd w czasie rzeczywistym kluczowych parametrów sklepu. W programie kasowym PC-POS obsłużona została weryfikacja czynnego podatnika VAT, a w programie PC-Gastronom wykonano integrację z programem hotelowym

Zobacz więcej
28mar
Program dla sklepu PC-Market 7.5

PC-Market - nowoczesny program dla sklepu i sieci sklepów, dzięki któremu zarządzanie placówką handlową staje się proste. Podstawowe i zaawansowane analizy sklepu, prosta w obsłudze gospodarka magazynowa, współpraca z urządzeniami sklepowymi większości producentów, automatyzacja np. wydruku etykiet półkowych i łatwe planowanie promocji - to tylko niektóre funkcje, które decydują o wyborze PC-Market jako programu dla sklepu. Sprawdź funkcjonalności obsłużone w najnowszej wersji programu PC-Market

Zobacz więcej
23mar
Insoft na Targach EuroGastro 2018

To już kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych - "EuroGastro", na której Insoft, zaprezentował najnowszą wersja programu dla branży gastronomicznej - PC-Gastronom, wraz z aplikacjami wspierającymi tj., Ekran Kuchenny, Ekran realizacji zamówień, Bonownik, które wspomagają pracę lokali gastronomicznych. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i odwiedzenie naszego stoiska.

Zobacz więcej