Systemy sprzedaży


PC-Market - współpraca ze sklepem www

PC-Market, oprócz tradycyjnych funkcji magazynowych wspiera również sprzedaż przez internet. Dzięki integracji ze sklepami internetowymi możliwe jest zarządzanie sprzedażą w sklepie internetowym z poziomu programu magazynowego, od momentu wysłania towaru do sklepu internetowego do wystawienia faktury za zrealizowane zamówienie. Zapoznaj się z naszym rozwiązaniem dla e-commerce i przenieś swój sklep również do sieci. Zobacz, jak w łatwy sposób można założyć sklep internetowy z poziomu programu PC-Market

Zobacz więcej
PC-Market i samoobsługa w Delikatesach Deli

Miło nam poinformować, że kolejna sieć sklepów spożywczych wybrała oprogramowanie Insoft do zarzadzania placówkami handlowymi. W ramach dynamicznego rozwoju "Deli Delikatesy" postawiły na nowoczesne rozwiązanie obsługi sprzedaży - kasy samoobsługowe, które współpracują z programem PC-Market. Wdrożenia dokonał autoryzowany Partner Insoft - firma Jantar

Zobacz więcej
PC-Market w sieci Chata Polska

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych rozwijająca się od 1997 r. Obecna jest w Wielkopolsce, Kujawsko-Pomorskiem, Lubuskiem, Zachodniopomorskiem, Pomorskiem i na Dolnym Śląsku. Sieć postawiła na sprawdzone rozwiązanie dotyczące zarządzania placówkami handlowymi - PC-Market, a centralnie zarządzana jest za pomocą Konsoli Kupca

Zobacz więcej
PC-Market w sklepie przemysłowym

"Lawinia" to kolejny sklep, który zarządzanie sprzedażą oparł na sprawdzonym rozwiązaniu PC-Market oraz kasie fiskalnej Novitus Next.

Zobacz więcej
Ekran realizacji zamówień dla klientów

Ekran realizacji zamówień w postaci graficznej prezentuje obsługiwanemu klientowi status realizacji jego zamówienia. Prezentacja podzielona jest na sekcje: "W trakcie realizacji", w której znajdują się zamówienia aktualnie realizowane, oraz "Gotowe do odbioru", w której znajdują się zamówienia już zrealizowane, gotowe do odebrania przez klienta. Ekran współpracuje z programem PC-Gastronom, a także z aplikacjami "Ekran kuchenny" oraz "Bonownik"

Zobacz więcej
PC-Market - program dla sklepów spożywczych

PC-Market to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania sklepem spożywczym. Dzięki programowi PC-Market w łatwy i przejrzysty sposób możesz m. in.: zarządzać gospodarką magazynową, ustalać ceny sprzedaży towarów, tworzyć gazetki promocyjne, przeceniać towary, których termin ważności dobiega końca itd. Rozbudowany i zautomatyzowany proces Inwentaryzacji w programie pozwala na sprawne przeprowadzenie Remanentu w Twoim sklepie. PC-Market to ponad 28 000 zadowolnych klientów. Sprawdź, dlaczego warto postawić na program PC-Market.

Zobacz więcej
PC-Market - rozwiązanie dla sklepów mięsnych

PC-Market to rozwiązanie, które w prosty sposób pozwala zarządzać sklepami mięsnymi, zarówno pojedynczymi, jak i sieciowymi. Program współpracuje zarówno z tradycyjnymi kasami fiskalnymi, z kasami PC-POS, a także z programem sprzedażowym typu Mini-Market.

Zobacz więcej
PC-Market - program dla piekarni i cukierni

Prowadzisz piekarnię i szukasz rozwiązania, dzięki któremu zarządzanie siecią piekarni stanie się prostsze, a personel będzie się mógł skupić na profesjonalnej obsłudze klienta? Poznaj PC-Market w wersji dla branży piekarniczo-cukierniczej. Dzięki rozbudowanym modułom, rozwiązanie PC-Market może zostać dopasowane do różnego rodzaju piekarni, cukierni i lodziarni.

Zobacz więcej
PC-Market - program dla sklepów kosmetycznych i drogerii

PC-Market we współpracy z programem Mini-Market, to rozwiązanie dopasowane dla sklepów kosmetycznych oraz drogerii. Dzięki bogatej funkcjonalności rozwiązania oraz rozbudowanym opcjom programu dedykowanym dla drogerii, zarządzanie sklepem staje się łatwiejsze, a personel sklepu może skupić się na obsłudze klienta - m.in. dzięki uproszczonej obsłudze magazynu. Zapoznaj się z naszym rozwiązaniem dla branży drogeryjnej.

Zobacz więcej
PC-Market w sieci sklepów SPAR

SPAR to kolejna sieć sklepów spożywczych, która do zarządzania handlem wybrała rozwiązanie oferowane przez firmę Insoft. Zarówno Konsola Kupca jako centrala, jak i PC-Market jako program magazynowy doskonale sprawdza się w franczyzowym modelu zarządzania sklepami, o czym mówi jeden z właścicieli sklepów, które działają pod szyldem SPAR

Zobacz więcej
PC-Market w sklepach Astra

Firma Jantar - Autoryzowany Partner Insoft - po raz kolejny może pochwalić się wdrożeniem kas samoobsługowych, które współpracują z programami firmy Insoft - PC-Market oraz PC-POS. Tym razem na takie rozwiązanie zdecydowała się wrocławska Astra Sp. z o. o., decydując się na instalację kas samoobsługowych

Zobacz więcej
PC-Market w sieci sklepów "Mirabelka"

"Mirabelka" to kolejna sieć sklepów, która zaufała sprawdzonemu programowi PC-Market do obsługi swoich placówek. Mirabelka to sieć sklepów spożywczych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Aktualnie ponad 300 sklepów należy do sieci "Mirabelka".

Zobacz więcej
Ekran dla klienta z prezentacją paragonu oraz reklam

Ekran klienta to rozwiązanie umożliwiające prezentację klientowi sporządzanego w danej chwili paragonu. Ponadto ekran umożliwia wyświetlanie grafik o charakterze informacyjno-promocyjnym. Ekran klienta obsługiwany jest za pomocą dodatkowego modułu PC-POS

Zobacz więcej
PC-Petrol - kompleksowe rozwiązanie dla branży paliwowej

PC-Petrol to system przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw pracujących niezależnie, jak i w systemie sieciowym. Rozwiązanie umożliwia zautomatyzowanie zarówno stacji benzynowej, jak i działającego w ramach stacji sklepu oraz punktu gastronomicznego.

Zobacz więcej
PC-Gastronom - oprogramowanie dla gastronomii

PC-Gastronom to system samodzielnej kasy lub kasowo magazynowy. Prosty interfejs umożliwia łatwe definiowanie receptur oraz zestawów. To łatwa praca na rachunkach. Możliwość otwarcia wielu rachunków na raz, ich dzielenia, łączenia itd. Umożliwia definiowanie wyglądu sali, ustawienia stolików. Obsługa magazynu pozwala na zamawianie surowców wg prognozowanych potrzeb.

Zobacz więcej
PC-Retail - rozwiązanie do zarządzania siecią własnych punktów handlowych

PC-Retail - rozwiązanie do zarządzania siecią własnych punktów handlowych

Zobacz więcej
Konsola Kupca - zarządzanie siecią sklepów

Konsola Kupca umożliwia zarządzanie różnymi sieciami sklepów. Umożliwia sprawne zarządzanie wykazami towarów, dostawców, klientów. Definiowanie kontraktów z dostawcami oraz gazetek promocyj­nych. Szeroka gama raportów umożliwia dokładne analizy całej sieci jak i poszczególnych placówek.

Zobacz więcej
PC-Market - oprogramowanie dla sklepów

PC-Market - program magazynowy do zarządzania zarówno małym, osiedlowym sklepem jak i wielkopowierzchniowym marketem. Program umożliwia m. in.: prowadzenie gospodarki magazynowej, rozliczanie zmian kasjerów, tworzenie automatycznych zamówień od dostawców, analizę zakupów i sprzedaży towarów za pomocą rozbudowanych raportów, itd.

Zobacz więcej
PC-Fashion - program dla sklepów odzieżowych

PC-Fashion - rozwiązanie dedykowane dla sklepów odzieżowych, butików oraz sklepów obuwniczych. PC-Market dla branży Fashion jest rozbudowany o obsługę parametrów towarów - m.in. można zdefiniować rozmiary oraz kolory. Obsługa magazynowa została wzbogacona o definicję kartonów. Specjalny mechanizm pozawala na automatyczne generowanie kodów kreskowych dla nowych produktów.

Zobacz więcej
Wpłatomat zintegrowany z programem PC-POS

Główną cechą "Retail Box" - stanowiska kasowego wraz z wpłatomatem jest odciążenie pracy personelu z czynności przyjmowania zapłaty za produkt. Klient, po wcześniejszym wyborze produktu - sam dokonuje procesu płatności - za pomocą wpłatomatu. Takie rozwiązanie pozwala pracownikom skupić się na przygotowaniu i wydaniu zakupionego towaru. "Retail Box" to idealne rozwiązanie dla takich lokali gastronomicznych jak lodziarnia kawiarnia czy lokale typu bistro.

Zobacz więcej
PC-POS zainstalowany na kasach samoobsługowych

Kasa samoobsługwa pełni funkcję stanowiska sprzedaży, na którym klient sam dokonuje czynności związanych z zakupem produktów. Klient sam, bez asysty obsługi sklepu, skanuje towary oraz dokonuje płatności za zakupione towary - w formie gotówki bądź kartą płatniczą. Pracę urządzeń samoobsługowych wspomaga aplikacja PC-POS - intuicyjny, prosty w obsłudze program sprzedażowy, dzięki któremu proces sprzedażowy przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Zobacz więcej
Archiwizacja danych PC-Market w chmurze

Aplikacja "BPArchiw" umożliwia automatyczną archiwizację danych z programu PC-Market. Program pozwala także na zdalne wywołanie operacji serwisowych, zestawienie tunelu VPN do dostępu zdalnego, pobrania informacji o stanie komputera z bazą jak i samej bazy.

Zobacz więcej
Reklama zintegrowana z PC-POS

Rozwiązanie reklamy przykasowej umożliwia m. in. aktywną interakcję na linii sprzedawca - klient, której efektem jest zwiększenie sprzedaży za pomocą ekranu stanowiska POS, skierowanego do klienta. Podczas zakupu jednego z towarów, klientowi prezentowany jest produkt, który stworzy kompletny, satysfakcjonujący dla klienta zestaw.

Zobacz więcej
PC-Market w Wielkiej Brytanii - sprawdzarki cen z drukarkami

PC-Market to także wiele instalacji poza granicami Polski. PC-Market zarządza sklepami m. in. w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Oprogramowanie posiada zarówno polską jak i angielską wersję jezykową, a przede wszystkim program dostosowany jest do przepisów handlowych obowiązujących w Anglii.

Zobacz więcej
Fasttrack - oprogramowanie Insoft do obsługi stołówek

Rozwiązanie Fasttrack oparte na programie PC-POS dedykowne jest dla przedsiębiorstw, które poszukują sprawnego systemu do funkcjonowania kantyn, stołówek, gdzie najważniejszą kwestią jest czas obsługi, łatwość obsługi urządzenia oraz funkcjonalność.

Zobacz więcej
Integracja Konsoli Kupca z systemem ERP

Konsola Kupca umożliwia sprawne zarządzanie siecią sklepów zarówno własnych jak i franczyzowych. Rozszerzeniem programu są aplikacje dostępne z poziomu przeglądarki internetowej - PC-Raporty oraz PC-Cenniki. Za pomocą aplikacji możliwe jest prowadzenie działalności bez względu na miejsce przebywania.

Zobacz więcej
Konwertery RS-232 a współpraca na linii PC-Market - urządzenia peryferyjne

Zastosowanie konwerterów przy współpracy z PC-Marketem umożliwia: podłączanie urządzeń nie posiadających interface LAN do systemu z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury sieciowej, integrację rozproszonych stanowisk sprzedaży poprzez sieć WAN oraz wykorzystanie konwerterów do fiskalizowania paragonów z kilku stanowisk sprzedaży na jedną drukarkę fiskalną (Drkufisk).

Zobacz więcej
PC-POS i kasy samoobsługowe w Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców

PSS to kolejna sieć sklepów, która do obsługi swoich klientów wybrała kasy samoobsługowe. Powiększona została linia kas - do dotychczasowych trzech, stacjonarnych stanowisk sprzedaży, dołączono cztery, samoobsługowe kasy. Wszystkie urządzenia oparte zostały na oprogramowaniu do obsługi sprzedaży PC-POS, które współpracuje z programem magazynowym PC-Market. Wdrożenia systemu informatycznego dokonał Autoryzowany Partner Insoft - firma Jantar.

Zobacz więcej
PC-Market w nowym sklepie Lewiatan Małopolska

W nowym sklepie siecii Lewiatan zainstalowany został program magazynowy PC-Market, a na stanowiskach sprzedaży program PC-POS. Część sklepów w sieci Lewiatan Małopolska podlega centralnemu zarządzaniu, które umożliwia Konsola Kupca. Wdrożenie oprogramowania Insoft wykonane zostało przez firmę Polkas - Autoryzowanego Partnera Insoft.

Zobacz więcej
Kasy samoobsługowe w sieci Alma Market z programami Insoft

Firma Jantar - Autoryzowany Partner Insoft - wdrożyła kolejne kasy samoobsługowe w sieci sklepów. Tym razem na instalację kas obsługiwanych przez samych klientów postawiła sieć delikatesów Alma Market. Stanowiska samoobsługowe posiadają prosty i intuicyjny interfejs programu PC-POS 7.

Zobacz więcej
Polska Grupa Zakupowa "Kupiec" rozwija sieć sklepów w oparciu o program PC-Market

Wraz z rozwojem Polskiej Grupy Zakupowej "Kupiec", która w swoich szeregach zawiera 120 placówek handlowych zlokalizowanych na terenie 6 województw, powstała potrzeba rozbudowy systemu informatycznego PC-Market do zarządzania sklepami o moduły PC-Cenniki i PC-Raporty

Zobacz więcej
PC-Market w sieci "Sklep Polski"

Sieci sklepów działające na rynku, charakteryzują się różnymi metodami zarządzania. W przypadku sieci sklepów "Sklep Polski" mamy do czynienia z franczyzą "twardą", czyli dość ścisłym powiązaniem właściciela sklepu z siecią. Za sprawne działanie procesu zakupowego na linii sieć - sklep odpowiada program PC-Market.

Zobacz więcej
PC-Market w Delikatesach Paleo

Delikatesy "Paleo" wciąż poszerzają swoją sieć sklepów otwierając nowe punkty sprzedaży. Tym razem otwarto sklep w Miechowie o powierzchni 390 metrów kwadratowych. Pomocne w rozwijaniu sieci jest oprogramowanie PC-Market firmy Insoft, obsługujące każdy z ośmiu sklepów pod szyldem Delikatesy "Paleo".

Zobacz więcej
PC-Market i Konsola Kupca jako system obsługi sklepów

Jak sprawnie zarządzać sklepami w sieci ? Połączenie programów PC-Market oraz Konsola Kupca umożliwia właścicielowi sieci kierowanie pracą sklepów oraz monitorowanie czynności zachodzących na danym sklepie, np. zamawianiem towarów czy zablokowaniem możliwości zmiany ceny towaru.

Zobacz więcej
Program PC-POS w sieci sklepów - Kasy Samoobsługowe

Kasy samoobsługowe są urządzeniami, pozwalającymi klientowi na samodzielne zakupy - od skanowania produktów do zapłaty za towar. Oprogramowanie PC-POS - przeznaczone do obsługi kas - jest prostym a zarazem wysoce intuicyjnym rozwiązaniem dla klienta robiącego zakupy.

Zobacz więcej
PC-Market w sklepach osiedlowych

Nie tylko wiodące sieci sklepów wybierają oprogramowanie firmy Insoft. PC-Market to także rozwiązanie dla mniejszych sieci sklepów osiedlowych, działających pod jednym szyldem. Dzięki programowi PC-Market możliwe jest zarządzanie kilkoma rozproszonymi sklepami, bez konieczności ich odwiedzania.

Zobacz więcej
Wdrożenie Microsoft Dynamics CRM dla DRE

Insoft wdrożył i przystosował system Microsoft CRM dla firmy DRE Sp. z o.o. - polskiego producenta drzwi i ościeżnic. System CRM wspomaga efektywne zarządzanie informacją o klientach, dostawcach, działaniach, jak również korespondencją i terminami spotkań. MS CRM pomaga zarządzać pracą grupową m.in. w postaci dystrybucji zadań do odpowiednich kolejek i osób. Microsoft CRM tworzy spójną bazę danych, która wspomaga pracę działu handlowego i marketingu. MS CRM został także zintegrowany z platformą pocztową IBM Lotus Notes Domino

Zobacz więcej
Blirt S.A. korzysta z systemu INSOFT CRM

Insoft wdrożył system Insoft CRM w firmie badawczo-rozwojowej Blirt S.A. Zintegrowano pocztę elektroniczną opartą na Lotus Notes i uruchomiono komunikator biznesowy Lotus Sametime. Dodatkowy moduł wspomaga działania firmy w zakresie przygotowywania ofert i zamówień bazujących na produktach dobieranych indywidualnie do profilu klienta

Zobacz więcej
Insoft wdrożył system Microsoft CRM w firmie Novitus S.A.

System CRM tworzy spójną bazę danych, która wspomaga pracę działów handlowego i marketingu, oraz koordynuje obsługę serwisową klientów. Oprogramowanie CRM zintegrowano m.in. z systemem SAP i centralą telefoniczną oraz uzupełniono o szereg funckjonalności i raportów dostosowanych do specyfiki działalności firmy

Zobacz więcej
Insoft wdrożył Microsoft CRM w Higiena System

Rozbudowane możliwości systemu pozwalają na tworzenie i zachowanie przejrzystego obrazu współpracy z klientem na wszystkich etapach - począwszy od momentu nawiązania relacji, przez sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażną i pomoc serwisową

Zobacz więcej