Systemy sprzedaży

Oprogramowanie dla stacji paliw

Twoja stacja paliw pracuje nadal bez oprogramowania? Wdrożenie PC-Petrol pozwoli ci w końcu zacząć zarządzać swoim biznesem.
A może Twoje dotychczasowe oprogramowanie nie pozwala ci na obsługę baru i sklepiku? W PC-Petrol wszystkie obszary Twojej działalności możesz kontrolować z jednego miejsca.
Sprzedaż zarówno paliwa oraz artykułów spożywczych czy obsługa bistro (lub baru do wyboru) może odbywać się na tym samym stanowisku POS.

Dostawy i rozliczanie paliwa to dla Ciebie duży problem? Już nie! PC-Petrol pozwoli Ci na przyjęcie dostawy paliwa, inwentaryzację stanu magazynowego i rozliczenie paliwa w temperaturze referencyjnej 15°C. Wszystko to zrobisz sprawnie w intuicyjnym interfejsie.
Jeśli prowadzisz sieć stacji to PC-Petrol jest idealnym wyborem dla Ciebie. Współpracuje on z programem centralnym pozwalającym na nadzór nad całą siecią placówek.
Zastanawiasz się, czy Twoje urządzenia będą prawidłowo działały z programem PC-Petrol? Bez obaw – za pomocą odpowiedniego sterownika stacji jesteśmy w stanie obsłużyć niemalże każdy dystrybutor czy zbiornik.

PC-PetrolPC-Petrol to system do kompleksowej obsługi stacji paliw pracujących niezależnie lub w sieci, od dostawy aż po sprzedaż. Posiada szerokie możliwości integracji z automatyką stacji. Umożliwia także prowadzenie restauracji i sklepu w jednym programie. Więcej o programie PC-Petrol - kliknij tutaj


PC-FlotaPC-Flota to uzupełnienie rozwiązania PC-Petrol o system płatności kartami flotowymi. Klienci mogą używać kart elektronicznych do realizowania transakcji za paliwo, usługi lub towary dostępne na stacji. Faktury mogą być wystawiane zbiorczo, np. za miesiąc, uwzględniając specjalnie wynegocjowane warunki finansowe. Więcej o programie PC-Flota - kliknij tutaj

Pobierz Aby otrzymać wersję demo, skontaktuj się z nami na market@insoft.com.pl


Więcej informacji o rozwiązaniu dla branży paliwowej można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl, tel. +48 12 415-23-72.