Systemy sprzedaży

Oprogramowanie dla sieci sklepów własnych - PC-Retail

Chcesz, aby personel sklepu skoncentrował się na obsłudze klientów? Mini-Market to idealnie dopasowane rozwiązanie do takiego celu.
Na jednym stanowisku łączy w sobie funkcje stanowiska kasowego POS i programu magazynowego.

Zastąp papierowe dokumenty elektronicznym obiegiem. Nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również usprawnisz obieg magazynowy. Personel zamiast powielać wprowadzanie dokumentów, sprawdza tylko w momencie przyjmowania towaru czy ilości się zgadzają.
Nowa dostawa w drodze. Nadchodzi nowa promocja. O tym wszystkim personel dowie się z automatycznych komunikatów.

Kiedy nie ma pożądanego towaru w sklepie, to sprawdź, w którym sklepie Twojej sieci ten towar jest dostępny.
Na stanowisku POS personel może zatwierdzać dostawę a gdy przyjdzie klient, od razu przejść w tryb sprzedaży.

Z centrali decydujesz, jakie uprawnienia ma personel. Definiujesz również wygląd programu w punktach handlowych.
Porozmawiaj z nami jak chcesz zarządzać swoją siecią a my pokażemy Ci jak to zrobić.

Mini-MarketMini-Market to system kasowo-magazynowy. Rozbudowany interfejs umożliwia dostosowanie do sieci punktów handlowych w dowolnej branży. Uproszczona i zautomatyzowana obsługa zaplecza sklepu pozwala koncentrować się pracownikom na lepszej obsłudze klientów. Każde stanowisko ma swoją bazę danych umożliwiającą sprawną sprzedaż również przy utracie połączenia z centralą. Więcej o programie Mini-Market - kliknij tutaj

PC-LoyaltyPC-Loyalty to system lojalnościowy dający pełną gamę możliwości zachęcania klientów do zakupów. Umożliwia tworzenie systemu punktowego, który pozwala zbierać punkty a następnie wymieniać je na nagrody. Reguły rabatowe dają możliwość definiowania różnych promocji na zakup towarów. Rabat na najtańszy, komplety typu 3 w cenie 2 itd. Reguły kuponowe dają możliwość zdefiniowania odroczonych rabatów. Klient zamiast rabatu jest zachęcany do kolejnej wizyty i zakupów, aby móc zrealizować kupon. Więcej o programie PC-Loyalty - kliknij tutaj

PobierzPobierz wersję demo i sprawdź, dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie dla CiebieWięcej informacji o rozwiązaniu dla własnych sieci sklepów można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl, tel. +48 12 415-23-72.