Systemy sprzedaży

Dwa moduły dodatkowe PC-Market w cenie jednego

Od dnia 9 marca 2016 połączone zostały moduły projektowania etykiet oraz obsługi drukarek kodów kreskowych. Dotychczas cena obydwu modułów wynosiła 700 zł. Po połączeniu koszt modułu projektowania etykiet i obsługi drukarek kodów kreskowych to 350 zł netto.

Program do projektowania etykiet (KKStandard) to program umożliwiający stworzenie i zapisanie etykiet na towary i regały. Program umożliwia umieszczenia kilkunastu różnorodnych pól tekstowych i graficznych na etykiecie oraz wydruku zaprojektowanych etykiet.
Z kolei moduł KKSpec umożliwia obsługę drukarek kodów kreskowych. Wykaz specjalizowanych drukarek obsłużonych w programie PC-Market dostępny jest tutaj.Zachęcamy do testowania modułów i skorzystania z obniżonych cen. Aby zamówić obsługę modułów KKStandard oraz KKSpec należy skontaktować się z Państwa firmą serwisującą oprogramowanie PC-Market.

Dla obecnych klientów, którzy posiadają aktualną subskrypcję i zakupiony co jeden z wymienionych modułów, drugi moduł zostanie włączony bezpłatnie. Operacja ta wymaga kontaktu z opiekunem Państwa licencji.
Dla klientów, którzy nie posiadają aktualnej subskrypcji konieczny jest zakup upgrade oprogramowania PC-Market. Cennik upgrade dostępny jest tutaj.

Pełny cennik oprogramowania Insoft wraz z modułami dodatkowymi dostępny jest tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji o oprogramowaniu PC-Market i modułach dodatkowych zachęcamy do kontaktu: market@insoft.com.pl, tel. 12 415-23-72.