Systemy sprzedaży

Integracja PC-Market oraz PC-POS z M/platform

Co to jest M/platform?
M/platform to platforma dostarczająca usługi i narzędzia do nowoczesnego zarządzania sklepem. Dzięki M/platform tradycyjny handel detaliczny zyskuje wiele możliwości konkurowania ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami franczyzowymi. M/platform to cyfrowa rewolucja w handlu tradycyjnym oferująca narzędzia i rozwiązania, które dzięki podłączeniu urządzeń rejestrujących sprzedaż do sieci internetowej pozwalają na centralne i zdalne zarządzanie sprzedażą i poszerzenie oferty handlowej.

Współpraca M/platform z PC-Market oraz PC-POS
Właściciele sklepów, opartych o system, przystępujący do M/platform otrzymują dostęp do usługi PromoPlus. Usługa ta pozwala Detalistom na korzystanie z promocji tworzonych i udostępnianych bezpośrednio przez producentów FMCG. Dzięki tej usłudze Detaliści mogą w sposób bezpośredni konkurować ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami franczyzowymi oferując swoim klientom atrakcyjne promocje na towary będące w ofercie ich punktów handlowych.
Warunki każdej promocji są akceptowane przez Detalistę według jego uznania. Detalista ma możliwość zapoznania się z warunkami finansowanymi (w tym wynagrodzeniem Detalisty) oferowanych promocji każdorazowo przed ich akceptacją.

Jak to działa:
Reguły są importowane przez dedykowany program do bazy programu PC-Market i replikowane do baz lokalnych programów z serii PC-POS. Reguły są obsługiwane przez program kasowy na końcu transakcji sprzedaży - po podsumowaniu. Towary promocyjne weryfikowane są na podstawie kodu towaru.


PcmPlatform pośredniczy pomiędzy serwisem M/platform a bazą programu PC-Market. Program odpowiada za import reguł z systemu M/platform do bazy programu PC-Market. Zwrotnie wysyła paragony do serwera M/platform wraz z informacją o wystąpieniu reguł.

Wymagania do uruchomienia integracji:
- aktualna wersjaPC-Market
- aktualna wersja programu kasowego z serii PC-POS
- aktualna wersja programu komunikacyjnego PcmPlatform
Moduł dodatkowy: Wymiany danych z M/platform (zgodnie z cennikiem poz. III.10.)
Stabilne łącze internetowe

Przydatne linki:
- więcej o M/platform
- instrukcja aktualizacji usługi
- instrukcja konfiguracji RAD3 w PC-POS (wyłącznie dla Partnerów Insoft - wymagane zalogowanie do SdP)

Pomoc telefoniczna M/platform:
Kontakt dla Detalistów (właścicieli sklepów): +48 22 123 84 00 lub promoplus@mplatform.com.pl
Kontakt dla Dealerów (firmy wdrażające M/platform): +48 22 123 84 09 lub gz.zgloszenia@mplatform.com.pl

Więcej informacji o PC-Market można uzyskać, kontaktując się z nami: market@insoft.com.pl
tel. 12 415-23-72