Systemy sprzedaży

Informacje prasowe

DRE wdraża CRM z firmą INSOFT

Insoft przeprowadził wdrożenie Microsoft Dynamics CRM dla DRE Sp. z o.o.

Insoft sp. z o.o. wdrożył i przystosował system Microsoft Dynamics CRM dla firmy DRE Sp. z o.o. System CRM wspomaga efektywne zarządzanie informacją o klientach, dostawcach, działaniach, jak również korespondencją i terminami spotkań. MS CRM pomaga zarządzać pracą grupową m.in. w postaci dystrybucji zadań do odpowiednich kolejek, skąd mogą zostać pobrane do wykonania przez wyznaczone do tego osoby. Microsoft Dynamics CRM tworzy spójną bazę danych, która wspomaga pracę działu handlowego i marketingu.

System Microsoft Dynamics CRM został dostosowany do wymagań firmy DRE Sp. z o.o. Istniejące funkcje i obiekty oprogramowania zostały zmodyfikowane i dostosowane pod kątem działalności firmy, m.in. zastosowano bardziej szczegółową kategoryzację klientów, dodana została możliwość wprowadzenia oceny odbiorcy na podstawie odpowiedniej ankiety. Została wprowadzona kategoryzacja zdarzeń związanych z klientem.

Ponadto Insoft wprowadził do
systemu CRM szereg nowych funkcjonalności, obiektów oraz raportów. Wprowadzono m.in. nowe obiekty takie jak: Warunki współpracy, Ekspozycje, Wizyty handlowe, Dostawy i wysyłki materiałów reklamowych. Z kolei raporty specjalizowane pozwalają efektywniej zarządzać danymi zapisanym w bazie CRM.

DRE Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się producentem drzwi wewnętrznych jak i ościeżnic.

10 kwietnia 2011, www.erp-view.pl, www.magazynit.pl.

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, www.insoft.com.pl, crm@insoft.com.pl.