Systemy sprzedaży

PC-Gastronom - sprawdzone rozwiązanie dla restauracji

Prowadzisz restaurację, pizzerię, kawiarnię lub sieć takich lokali?
Chcesz zwiększyć jakość obsługi i podnieść prestiż swoich placówek?

Obawiasz się konkurencji, która ciągle się rozwija?

Jako producent programów dla takich placówek, rozumiemy co jest największym wyzwaniem, aby zwiększyć rentowność Twojego biznesu.
Dlatego też posiadamy rozwiązania, które niezawodnie działają zarówno w sieciach placówek gastronomicznych jak i w pojedynczych punktach!

Zapraszamy na EurGastro w Nadarzynie k/ Warszawy, stoisko F1.09, gdzie przedstawiamy:
- program do zarządzania magazynem oraz cenami w lokalach gastronomicznych oparty o PC-Market
- program sprzedażowy PC-Gastronom
- aplikacje mobilne wspierające pracę takich lokali (m. in. Bonownik)

Gdzie: PTAK Warszaw Expo Naadrzyn
Kiedy: 12 - 14 marca 2024 (więcej informacji)
Stoisko: F1.09
Wstęp: darmowy po wcześniejszej rejestracjiNie możesz nas odwiedzić na Targach? Nic straconego, napisz do nas, aby poznać nasze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

O wydarzeniu EuroGastro

"EuroGastro to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa pozwolą na znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych dla twojej firmy. EuroGastro to doskonała okazja byś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii. Zarejestruj się i otrzymaj zaproszenie na targi."


File Attachment Icon
zaproszenie.jpg