Systemy sprzedaży


Systemy CRM
Systemy Sprzedaży
Systemy Biletowe
Strona główna
O firmie
Referencje
Prasa o nas
English version
Kontakt
Strefa dla Partnerów
Sklep Polski i Primo: przemyślany wybór

Zdaniem handlowców, aby sklep dobrze funkcjonował, a kierownictwo miało nad nim pełną kontrolę, niezbędne jest posiadanie dobrego systemu komputerowego.
(...)

W placówkach sieci Primo wykorzystywane jest oprogramowanie standardowe, wielomodułowe PC-Market firmy Insoft. - Jest to dość popularny program. Spełnia nasze oczekiwania. Podstawowe czynności są proste, inne, bardziej skomplikowane wymagają pewnej wprawy, ale dzięki nim łatwiej jest panować nad sklepem. Program pozwala na płynniejsze zarządzanie sklepami, zwłaszcza, że na co dzień nie ma nikogo z centrali na sklepie - mówi Grzegorz Gbel z Przedsiębiorstwa Handlwego ARKO.

Z oferty Insoft skorzystała również centrala Sklep Polski, która wdraża w sklepach należących do sieci program PC-Market. Jest to program częściowo zaprojektowany specjalnie dla potrzeb sieci. - Dzięki PC-Market jesteśmy w stanie w pełni zarządzać rotacją towarów, śledzić dokładną historię transakcji, daje nam też możliwość sprawdzenia zysków sklepu, jakie przyniósł danego dnia, jak również w przeszłości. Program zapewnia pełną kontrolę kas, szybkie przeprowadzenie remanentu. Posiada opcję projektowania etykiet co pozwala nam na szybki wydruk i metkowanie towarów. Szereg raportów pozwala na pełną kontrolę funkcjonowania placówki. Jest on przejrzysty i bardzo prosty w obsłudze. W pełni jesteśmy z niego zadowoleni - zapewnia Rafał Bogucki, koordynator ds. rozwoju sieci Sklep Polski.
(...)
Podejmując decyzję o wyborze konkretnego dostawcy warto też zwrócić uwagę na serwis i związaną z tym pomoc, jakiej być może właścicicel będzie potrzebował przy wdrożeniu oprogramowania w swoim sklepie i późniejszym serwisie. - Kierowaliśmy się funkcjonalnością programu oraz jego możliwością wykorzystania w pracy całej sieci. Zwłaszcza, iż daje on możliwość podłączenia jednostki centralnej. Oczywiście cena również grała ważną rolę. Przy wdrażaniu oprogramowania korzystaliśmy tylko z jednego producenta, natomiast wcześniej zapoznawaliśmy się z kilkoma różnymi ofertami - wyjaśnia Grzegorz Gbel. Natomiast kryteria wyboru oprogramowania dla sieci Sklep Polski to czytelność, bezproblemowość, wysoka funkcjonalność oraz profesjonalny serwis.

Paula Wendland

Pażdziernik-Grudzień 2008, DETAL DZISIAJ Network

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, Market@insoft.com.pl