Systemy sprzedaży

Informacja prasowa

Insoft: Nowa oferta dla sieci handlowych

Mini-Market to przejrzysty i funkcjonalny system za pomocą którego możemy obsłużyć sieć niewielkich sklepów branżowych. W takim modelu rolę centrali dla programów Mini-Market może pełnić program PC-Market 7.

Dzięki temu w centrali automatycznie możemy skorzystać z wszystkich funkcjonalności i modułów jakie oferuje system PC-Market 7, a dzięki modułowi do zdalnego zarządzania cenami możliwe jest prowadzenie indywidualnej polityki cenowej dla każdego ze sklepów w sieci.


System Mini-Market to produkt, który w sklepie pełni rolę stanowiska sprzedaży, umożliwiając jednocześnie obsługę zaplecza magazynowego. Mini-Market został zaprojektowany tak, aby praca personelu była mozliwie jak najbardziej prosta i wydajna.

Dzięki funkcjonalności jaką odziedziczył po PC-POS 7, Mini-Market jest niezastąpiony w trybie sprzedaży, a jednocześnie moduł zaplecza w prosty i szybki sposób umożliwia wprowadzenie dokumentów i obsługę magazynu.

Mini-Market to przejrzysty i funkcjonalny system za pomocą którego możemy obsłużyć niewielki sklep, a w przypadku połączenia z modułem centralnego zarządzania, umożliwia stworzenie niezwykle prostej w obsłudze, a jednocześnie funkcjonalnej sieci niewielkich sklepów. W takim modelu rolę centrali dla programów Mini-Market sprawuje program PC-Market 7. Dzięki takiemu rozwiązaniu w centrali automatycznie możemy skorzystać z wszystkich funkcjonalności i modułów jakie oferuje system PC-Market 7.

Marzec 2011, bestshopnet.pl
Więcej informacji...

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, market@insoft.com.pl