Systemy sprzedaży

Informacje prasowe

Insoft CRM w Pfleiderer Grajewo S.A i Pfleiderer Prospan S.A.

Pfleiderer Grajewo S.A. i Pfleiderer Prospan S.A. wiodący europejscy dostawcy dla przemysłu meblarskiego wdrożyły w swoich lokalizacjach wielojęzyczną wersję aplikacji Insoft CRM - dostosowaną do specyficznych warunków jakimi kieruje się rynek surowca drzewnego.


Jest to o tyle nietypowe rozwiązanie, gdyż dotyczy rynku, na którym firma jest podmiotem reprezentującym stronę popytową na dany surowiec/produkt/usługę, nie zaś stronę podażową, czyli dostarczyciela surowca/produktu/usługi. Z myślą o ekspansji firmy system został przygotowany w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej.

Pfleiderer Grajewo S.A. to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów płyt meblowych oraz oklein (folii meblowych i filmów melaminowych) w Polsce. Spółka powstała w 1974 roku, w 1999 roku większościowy pakiet akcji nabył europejski lider branży produktów drewnopochodnych spółka Pfleiderer AG z Niemiec. Dzięki ugruntowanej pozycji w kraju, Grajewo znaczną część swojej produkcji eksportuje na rynki wschodnie. Zdolności produkcyjne spółki wynoszą ok. 650.000 m3 rocznie.

Pfleiderer Prospan S.A. z siedzibą w Wieruszowie powstał w połowie lat 70-tych. Prywatyzacja firmy nastąpiła w 1997 roku. Pfleiderer Prospan SA jest nowoczesnym producentem płyt meblowych, blatów roboczych oraz oklein. W wyniku przeprowadzonego w latach 1996–1999 programu inwestycyjnego i wprowadzenia technologii ciągłego prasowania "conti" zdolności produkcyjne spółki wzrosły i wynoszą obecnie ponad 610.000 m3 rocznie.

21.04.2007,
CRMreview

Kontakt: INSOFT sp. z o.o., Kraków, (012) 415-23-72, www.insoft.com.pl, crm@insoft.com.pl